Respawn.pl

Strona główna » AGG awansuje do play-offów GG Masters

AGG awansuje do play-offów GG Masters

Autor: Sergiusz Lelakowski

Reprezentanci AGG awansowali do play-offów GG Masters po zwycięskim meczu z PENTA Sports 2:0 (16:10 Mirage, 16:10 Cobblestone).

Mecz zwycięzców grupy C na GG Masters rozpoczął się od mapy Mirage wybranej przez niemiecką drużynę. AGG zaczęło po stronie antyterrorystów. Początkowo spotkanie nie układało się najlepiej, ale zmienił to ace autorstwa Dominika “GruBego” Świderskiego… podczas rundy eco. Polacy ostatecznie doprowadzili pierwszą połówkę do wyniku 10:5.

https://youtu.be/emXby5x0Uyw

W CT gracze PENTA Sports nie zaprezentowali się lepiej niż wcześniej, ponownie zdobywając tylko pięć rund. Mapa zakończyła się wynikiem 16:10 dla AGG.

Mapa Cobblestone została wybrana przez AGG. Tym razem Karol “rallen” Rodowicz i spółka rozpoczęli w terro. I tu nie zawiedli, zupełnie tak jak na pierwszej mapie, wygrywając najpierw pierwszą połówkę 10:5, a potem całe spotkanie 16:10.

To zwycięstwo daje polskiej drużynie awans do play-offów turnieju GG Masters z pulą nagród wynoszącą 20 tys. dolarów. Z kolei PENTA Sports czeka mecz decydujący z fińskim LGR, który zostanie rozegrany już za moment.