Kirill “ANGE1” Karasiow (Кирило Карасьов) (ur. 10 września 1989 w Kijowie) – weteran, jeden z najbardziej utytułowanych ukraińskich graczy w historii Counter-Strike’a. Były reprezentant m.in. forZe, HellRaisers, Astana Dragons oraz Virtus.pro. W sierpniu 2020 roku przeszedł na grę VALORANT.
REPREZENTOWANE DRUŻYNY
- HellRaisers (07.03.2014 – 02.04.2020)
- Astana Dragons (19.07.2013 – 30.12.2013)
- Virtus.pro (09.10.2012 – 18.07.2013)
- DTS Gaming (18.03.2011 – 10.02.2012)
- forZe (19.01.2010 – 20.12.2010)
- PiNG (08.01.2010 – 03.08.2010)
- HellRaisers (07.02.2008 – 28.06.2008)
- Amazing Gaming (07.12.2006 – 01.03.2007)
OSIĄGNIĘCIA
HellRaisers (2014 – 2020)
- 1. miejsce – LEGENDSBET L33T CUP
- 2. miejsce – DreamHack New Delhi 2019
- 20/22. miejsce – StarLadder Berlin Major 2019
- 2. miejsce – 1. sezon WePlay! Forge of Masters
- 12/14. miejsce – IEM Major Katowice 2019
- 2. miejsce – WePlay! Lock and Load
- 4. miejsce – SuperNova Malta 2018
- 5/8. miejsce – FACEIT Major London 2018
- 1. miejsce – CIS Minor London 2018
- 2. miejsce – Moche XL Esports 2018
- 2. miejsce – DreamHack Open Tours 2018
- 3. miejsce – GG Origin
- 1. miejsce – 1. sezon Bets.net Masters
- 3/4. miejsce – V4 Future Sports Festival Budapest 2018
- 1. miejsce – FCDB Cup 2017
- 3. miejsce – StarLadder i-League Invitational 2
- 3/4. miejsce – Hellcase Cup 6
- 3/4. miejsce – DreamHack Open Atlanta 2017
- 3/4. miejsce – Adrenaline Cyber League 2017
- 2. miejsce – DreamHack Open Tours 2017
- 3/4. miejsce – 3. sezon StarLadder i-League StarSeries
- 15/16. miejsce – ELEAGUE Major Atlanta 2017
- 2. miejsce – Europe Minor Atlanta 2017
- 2. miejsce – DreamHack Open Tours 2016
- 1. miejsce – Europejskie finały 21. sezonu ESEA Premier
- 3/4. miejsce – 9. sezon CEVO Pro League
- 1. miejsce – Copenhagen Games 2016
- 1. miejsce – Europe Minor Columbus 2016
- 2. miejsce – 2. sezon CS:GO Champions League
- 1. miejsce – 99Damage Arena 15
- 3. miejsce – 1. sezon CS:GO Champions League
- 1. miejsce – 1. sezon Acer Predator Masters
- 4. miejsce – 4. sezon Fragbite Masters
- 3/4. miejsce – DreamHack Open Tours 2016
- 2. miejsce – CIS Championship Voronezh
- 13/16. miejsce – Major ESL One Katowice 2015
- 3. miejsce – Assembly Winter 2015
- 5/8. miejsce – Major DreamHack Winter 2014
- 2. miejsce – 1. sezon Game Show League
- 3. miejsce – StarLadder StarSeries X
- 9/12. miejsce – Major ESL One Cologne 2014
- 3. miejsce – DreamHack Valencia 2014
- 3/4. miejsce – DreamHack Summer 2014
- 5/8. miejsce – ESL Major Series One Katowice 2014
Astana Dragons (2013)
- 4. miejsce – StarLadder StarSeries VIII
- 5/8. miejsce – Major DreamHack Winter 2013
- 1. miejsce – TECHLABS Cup Moscow 2013 Finals
- 3. miejsce – Electronic Sports World Cup 2013
- 2. miejsce – StarLadder StarSeries VII
- 3/4. miejsce – DreamHack Bucharest 2013
- 1. miejsce – TECHLABS Cup 2013 Kyiv
Virtus.pro (2012 – 2013)
- 3. miejsce – StarLadder StarSeries VI
- 3/4. miejsce – DreamHack Summer 2013
- 2. miejsce – ESL Major Series One Summer 2013
- 1. miejsce – StarLadder StarSeries V
- 3. miejsce – Copenhagen Games 2013
- 2. miejsce – StarLadder StarSeries IV
- 3. miejsce – ASUS Final of the Year 2012
Reprezentacja Ukrainy
- 3/4. miejsce – ClanBase NationsCup XV
DTS Gaming (2011 – 2012)
- 3. miejsce – MSI BEAT IT Russia 2011
- 2. miejsce – ASUS Open Summer 2011
- 2. miejsce – ASUS Open Spring 2011
forZe (2010)
- 3. miejsce – ASUS Open Autumn 2010
PING (2010)
- 4. miejsce – Arbalet Europe 2010
- 1. miejsce – Arbalet Cup CIS 2010
- 2. miejsce – Arbalet Ukraine 2010
- 2. miejsce – ASUS Open Winter 2010
- 2. miejsce – Arbalet February 2010
HellRaisers (2009)
- 2. miejsce – ASUS Open Autumn 2009
- 2. miejsce – Arbalet Ukraine 2009
DTS Gaming (2008 – 2009)
- 2. miejsce – Arbalet Cup 3
- 1. miejsce – ASUS Open Spring 2009
- 1. miejsce – KODE5 Russia 2009
Coming Soon (2008)
- 3. miejsce – ASUS Open Spring 2008
HellRaisers (2008)
- 1. miejsce – DTS Cup 2008
eXplosive (2007)
- 3. miejsce – ASUS Open Summer 2007
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2020
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | LEGENDSBET L33T CUP |
2019
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | DreamHack New Delhi 2019 | |
20/22. miejsce | StarLadder Berlin Major 2019 | |
2. miejsce | 1. sezon WePlay! Forge of Masters | |
12/14. miejsce | IEM Major Katowice 2019 | |
2. miejsce | WePlay! Lock and Load |
2018
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
4. miejsce | SuperNova Malta 2018 | |
5/8. miejsce | FACEIT Major London 2018 | |
1. miejsce | CIS Minor London 2018 | |
2. miejsce | Moche XL Esports 2018 | |
2. miejsce | DreamHack Open Tours 2018 | |
3. miejsce | GG Origin | |
1. miejsce | 1. sezon Bets.net Masters | |
3/4. miejsce | V4 Future Sports Festival Budapest 2018 |
2017
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | FCDB Cup 2017 | |
3. miejsce | StarLadder i-League Invitational 2 | |
3/4. miejsce | Hellcase Cup 6 | |
3/4. miejsce | DreamHack Open Atlanta 2017 | |
3/4. miejsce | Adrenaline Cyber League 2017 | |
2. miejsce | DreamHack Open Tours 2017 | |
3/4. miejsce | 3. sezon StarLadder i-League StarSeries | |
15/16. miejsce | ELEAGUE Major Atlanta 2017 |
2016
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | Europe Minor Atlanta 2017 | |
2. miejsce | DreamHack Open Tours 2016 | |
1. miejsce | Europejskie finały 21. sezonu ESEA Premier | |
3/4. miejsce | 9. sezon CEVO Pro League | |
1. miejsce | Copenhagen Games 2016 | |
1. miejsce | Europe Minor Columbus 2016 |
2015
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | 2. sezon CS:GO Champions League | |
1. miejsce | 99Damage Arena 15 | |
3. miejsce | 1. sezon CS:GO Champions League | |
1. miejsce | 1. sezon Acer Predator Masters | |
4. miejsce | 4. sezon Fragbite Masters | |
3/4. miejsce | DreamHack Open Tours 2015 | |
2. miejsce | CIS Championship Voronezh | |
13/16. miejsce | Major ESL One Katowice 2015 | |
3. miejsce | Assembly Winter 2015 |
2014
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
5/8. miejsce | Major DreamHack Winter 2014 | |
2. miejsce | 1. sezon Game Show League | |
3. miejsce | StarLadder StarSeries X | |
9/12. miejsce | Major ESL One Cologne 2014 | |
3. miejsce | DreamHack Valencia 2014 | |
3/4. miejsce | DreamHack Summer 2014 | |
5/8. miejsce | ESL Major Series One Katowice 2014 |
2013
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
4. miejsce | StarLadder StarSeries VIII | |
5/8. miejsce | Major DreamHack Winter 2013 | |
1. miejsce | TECHLABS Cup Moscow 2013 Finals | |
3. miejsce | Electronic Sports World Cup 2013 | |
2. miejsce | StarLadder StarSeries VII | |
3/4. miejsce | DreamHack Bucharest 2013 | |
1. miejsce | TECHLABS Cup 2013 Kyiv | |
3. miejsce | StarLadder StarSeries VI | |
3/4. miejsce | DreamHack Summer 2013 | |
2. miejsce | ESL Major Series One Summer 2013 | |
1. miejsce | StarLadder StarSeries V | |
3. miejsce | Copenhagen Games 2013 |
2012
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | StarLadder StarSeries IV | |
3. miejsce | ASUS Final of the Year 2012 | |
3/4. miejsce | ClanBase NationsCup XV |
2011
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3. miejsce | MSI BEAT IT Russia 2011 | |
2. miejsce | ASUS Open Summer 2011 | |
2. miejsce | ASUS Open Spring 2011 |
2010
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3. miejsce | ASUS Open Autumn 2010 | |
4. miejsce | Arbalet Europe 2010 | |
1. miejsce | Arbalet Cup CIS 2010 | |
2. miejsce | Arbalet Ukraine 2010 | |
2. miejsce | ASUS Open Winter 2010 | |
2. miejsce | Arbalet February 2010 |
2009
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | ASUS Open Autumn 2009 | |
2. miejsce | Arbalet Ukraine 2009 | |
2. miejsce | Arbalet Cup 3 | |
1. miejsce | ASUS Open Spring 2009 | |
1. miejsce | KODE5 Russia 2009 |
2008
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3. miejsce | ASUS Open Spring 2008 | |
1. miejsce | DTS Cup 2008 |
2007
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3. miejsce | ASUS Open Summer 2007 |