Respawn.pl

Strona główna » bLacKpoisoN wraca do Bravado Gaming

bLacKpoisoN wraca do Bravado Gaming

Autor: Sergiusz Lelakowski

Po rocznym wyjeździe do Europy, a konkretnie Szwecji Robby „bLacKpoisoN” Da Loca ogłosił, że wraca do RPA, by pomóc kolegom z Bravado Gaming raz jeszcze.

Ostatnim turniejem zagranym przez bLacKpoisoN było Dreamhack Winter 2014, po którym to wyjechał do Europy by zrobić karierę jako gracz, a potem ewentualnie wrócić do rodzimego kraju i swoje doświadczenie wykorzystać w rozwoju Bravado.

Niestety praca na pełen etat nie umożliwiła zawodnikowi rozwój jako e-sportowiec. Jak wspomina w oświadczeniu „praca od 7 do 18 pozwalała mi zaledwie na 3-4 godziny gry w CS’a dziennie”. Mówi też o tym, że drużyny które zapraszały go do siebie wymagały co najmniej sześciu-siedmiu godzin dziennie spędzonych na treningach.


bLacKpoisoN nie osiągnął sukcesu za granicą wygrywając zaledwie kilka mini-turniejów online z takimi zespołami jak nerdRage, HD4R czy European Misfits.

W Bravado Gaming zastąpi on Richarda „deviaNt’a” Groves’a. Aktualny skład Bravado Gaming przedstawia się następująco:
[flag za]Dimitri „Detrony” Hadjipaschali[/flag][flag za]Aran „Sonic” Groesbeek[/flag][flag za]Robby „bLacKpoisoN” Da Loca[/flag][flag za]Ruan „ELUSIVE” van Wyk[/flag][flag za]Ashton „Golz” Muller[/flag]