Respawn.pl

Strona główna » Born of Fire nie pojawi się na SL i-League Invitational #1

Born of Fire nie pojawi się na SL i-League Invitational #1

Autor: Sergiusz Lelakowski

Born of Fire nie weźmie udziału w rozpoczynającym się już jutro turnieju SL i-League Invitational #1. Przyczyną jest nieotrzymanie wiz przez dwóch zawodników chińskiej organizacji. 

W azjatyckich kwalifikacjach do Kijowskiego lana pierwsze miejsce zajęła dobrze nam już znana drużyna TyLoo Gaming która jednak właśnie ze względów wizowych na początku maja zrezygnowała udziału w tym turnieju. CyberZen które uplasowało się na drugiej stopniu podium również z powodów formalnych zdecydowało się odpuścić udział w tym turnieju w wyniku czego zaproszenie otrzymało Born of Fire które liczyło, że uda im się przezwyciężyć trudności proceduralne.

Niestety tuż po godzinie 12 chińskiego czasu Bian “alex” Zhengwei, trener chińskiej drużyny, poinformował na portalu społecznościowym, że ich zespół nie będzie wstanie pojawić się jutro w Kijowie. Ukraińskie władze miały odmówić przyznania wizy dwóm graczom  Born of Fire.

Bian Zhengwei

Born of Fire jutro o 09:00 miało zmierzyć się z Virtus.pro. Organizatorzy nie przedstawili jeszcze informacji kto zastąpi chińską drużynę. W turnieju bierze udział między innymi HellRaisers, Natus Vincere oraz ex-Lounge Gaming a jego pula nagród wynosi 100 000$.

Harmonogram SL i-League Invitational #1

  • 19.05.2016 – 09:00 – HellRaisers vs SK Gaming
  • 19.05.2016 – 09:00 – Virtus.pro vs TBA? Worst Players
  • 19.05.2016 – 15:00 – FlipSid3 Tactics vs GODSENT
  • 19.05.2016 – 15:00 – Natus Vincere vs ex-Lounge Gaming

AKTUALIZACJA 11:09

Danil “Zeus” Teslenko poinformował na twitterze kto zastąpi Born of Fire. Przeciwnikiem Virtus.pro będzie nowy zespół Aleksandra “s1mple’a” Kostylieva – Worst Players