Respawn.pl

Strona główna » Były trener Tempo Storm dogadany z Liquid

Były trener Tempo Storm dogadany z Liquid

Autor: Sergiusz Lelakowski

Jak zaznaczyliśmy w tytule, były szkoleniowiec ekipy Tempo Storm, Luiz “peacemaker” Tadeu, doszedł do porozumienia z organizacją Liquid. Tym samym, jego nowymi podopiecznymi zostali oficjalnie Hiko i spółka.

Amerykanie wierzą, że wiedza, jaką posiada Luiz, pomoże im w poprawieniu jakości gry zespołu i nie są to próżne nadzieje – ich obecny trener pokazał już nie raz, na ile go stać, a stać go na wiele. Peacemaker miał przecież ogromny wpływ na grę Brazylijczyków, którzy pod jego okiem triumfowali podczas Gfinity Pro-League Season 9 Finals, a także zajęli drugie miejsce na tegorocznym DreamHack Austin, ulegając jedynie w finale obecnym mistrzom świata, swoim kolegom z Luminosity.

Część wypowiedzi szefa multiklanu, Victora “Nazgula” Goossensa:
“Ostatnie tygodnie były dla naszej drużyny CS:GO czasem zmian. Intensywnie pracujemy nad tym, by przywrócić w ekipie spokój, którego bardzo potrzebujemy, by móc robić swoje i stać się jedną z czołowych światowych formacji.”

Liquid.csgo:
[flag us]Spencer “Hiko” Martin[/flag][flag us]Jonathan “EliGE” Jablonowski[/flag][flag us]Nick “nitr0” Cannella[/flag][flag us]Eric “adreN” Hoag[/flag][flag us]Kenneth “koosta” Suen[/flag][flag br]Luis “peacemaker” Tadeuch (trener)[/flag]

Najbliższym sprawdzianem będą dla peacemakera i reszty reprezentantów Liquid zaplanowane na dni 24-27 maja zmagania od ELEAGUE, gdzie wraz z zawodnikami Luminosity, Cloud9 i Renegades trafili do grupy A.