Respawn.pl

Strona główna » chopper i spółka do wzięcia

chopper i spółka do wzięcia

Autor: Sergiusz Lelakowski

Zawodnicy Fluffy Gangsters, którzy – jak się zdawało – mieli grać w barwach Binary Dragons, nie doszli do porozumienia z włodarzami multiklanu, w związku z czym wrócili do swojej poprzedniej nazwy i na nowo zaczynają poszukiwania potencjalnego pracodawcy.

Rosyjsko-białoruski zespół, triumfator CIS Minor Championship, niecały tydzień temu dołączył do Binary Dragons. Chopper i spółka zrobili to w nadziei, że otrzymają od organizacji niezbędne wsparcie, i będą mogli się wreszcie skupić na przygotowaniach do zbliżających się kwalifikacji głównych do ESL One Cologne 2016. Los chciał, że wszystko potoczyło się zupełnie nie po ich myśli, bowiem strony miały skrajnie różne wizje dotyczące współpracy. Warunki oferowane przez właścicieli Binary Dragons godziły w interesy zawodników i odwrotnie, co w konsekwencji, zamiast do podpisania kontraktów, doprowadziło do rozstania, i reaktywacji roboczego tagu FLG, pod którym występować będą do czasu, aż znajdą kolejny dom, a jest to czas bliżej nieokreślony.

FG Team:
[flag ru]Anatoliy “liTTle” Yashin[/flag][flag ru]Vladislav “El Patron” Kopitin[/flag][flag ru]Leonid “chopper” Vishnyakov[/flag][flag by]Roman “roman” Redihin[/flag][flag by]Vladimir “ROBO” Neskey[/flag]