Respawn.pl

Strona główna » Copenhagen Wolves bez percy i HUNDENa

Copenhagen Wolves bez percy i HUNDENa

Autor: Sergiusz Lelakowski

Duńska ekipa Copenhagen Wolves zrywa współpracę z Martinem „percy” Wesselem i Nicolaiem „HUNDENem” Petersenem. Zawodnicy byli związani z drużyną od stycznia tego roku.

Drużyna Copenhagen Wolves, która w tym roku póki co nie może się pochwalić najlepszymi wynikami w turniejach, takimi jak niezakwalifikowanie się do regionalnego minora w kwietniu i przegrana w półfinale kwalifikacji do DreamHack Malmö, postanowiła przeprowadzić zmiany w składzie.

Martin „percy” Wessel i Nicolai „HUNDEN” Petersen, którzy dzisiaj żegnają się z duńską drużyną, dołączyli tam na początku tego roku wraz z resztą obecnej ekipy. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu na stronie Copenhagen Wolves, decyzja była pokierowana wynikami poniżej oczekiwań organizacji.

Jedynym turniejem, na którym Duńczycy stanęli na podium w tym roku, był Game On King of the Hill Finals, który wygrali po finale z szwedzkim AliGon. Nie możemy tu jednak mówić o wielkim sukcesie, biorąc pod uwagę niewielki prestiż całego wydarzenia jak i pulę nagród – 5 000 dolarów.

Copenhagen Wolves nie zakwalifikowali się na żadnego większego LAN-a w bliskiej przyszłości, dlatego będą mieli całkiem sporo czasu do uzupełnienia składu i zgrania się przed kolejnymi ważnymi kwalifikacjami. Jak podaje organizacja, obecnie są w trakcie intensywnych poszukiwań nowych graczy, tak, aby mogli dobrze wystartować w letnim sezonie.

Oznacza to, że obecny skład Copenhagen Wolves wygląda następująco:

[flag dk]Lukas „gla1ve” Rossander[/flag][flag dk]Danni „smf” Dyg[/flag][flag dk]Marco „Snappi” Pfeiffer[/flag]