Respawn.pl

Strona główna » Dom patostreamera Gurala przeszukany. Postawiono mu zarzuty

Dom patostreamera Gurala przeszukany. Postawiono mu zarzuty

Autor: Aleksander Kurcoń

Sprawa Grzegorza G. znanego szerzej jako Gural nadal trwa. W związku ze śledztwem do jego mieszkania weszła policja i zabezpieczyła m.in. laptopy i telefony. Patostreamer jest oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami.

19 listopada na kanale Sylwestra Wardęgi – Wataha Krulestwo – pojawił się materiał opisujący zachowanie Gurala. Znany patostreamer miał wrócić do patologicznych transmisji, na których m.in. znęcał się nad zwierzętami. Przypomnijmy, że w przeszłości, a dokładniej w 2018 roku, Gural został zatrzymany przez policję za namawianie dziewczynek do obnażania się na jego streamach. Po jakimś czasie powrócił do internetu i ponownie rozpętał medialną burzę, również nie bez powodu.

Cały materiał Wardęgi jest do obejrzenia poniżej. Pojawiają się w nim fragmenty, w których Gural znęca się nad swoimi zwierzętami.

Sprawa po nagraniu się nie zatrzymała. Portal Leśny Patrol – Ludzie Przeciw Myśliwym – poinformował, że doprowadził do postawienia zarzutów i przeszukania w domu Gurala. Jak czytamy na Facebooku:

W związku ze śledztwem zainicjowanym przez Fundację LPM i ruch Ludzie Przeciw Myśliwym poznańska policja weszła o 6 rano do mieszkania Grzegorza G. pseudonim “Gural” który znęcał się nad zwierzętami za pieniądze i transmitował to w internecie. Policjanci, wspólnie z biegłymi sądowymi z zakresu informatyki przeszukali dokładnie mieszkanie Gurala zajmując posiadane przez niego komputery, laptopy, dyski z danymi, telefony. Sam sadysta został zatrzymany, postawiono mu zarzuty. Ma dozór policyjny i musiał wpłacić kaucję w wysokości 10 000 zł. Za popełnione czyny grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Fundacja LPM zajmująca się obroną zwierząt ma status pokrzywdzonego w tym śledztwie – to oznacza, że będziemy mogli go oskarżać na sali sądowej.

Jak zakończy się ta sprawa? Guralowi zachowanie nie wyjdzie na sucho – w internecie są miażdżące dowody na temat tego, jak traktował swoje zwierzęta domowe. O dalszych postępowaniach w tej sprawie będziemy informowali na naszym portalu.