Respawn.pl

Strona główna » Dwa mecze Team Kinguin, w tym ze Sferis PRIDE

Dwa mecze Team Kinguin, w tym ze Sferis PRIDE

Autor: Sergiusz Lelakowski

Jeśli kogoś nie interesują startujące ćwierćfinały ELEAGUE, może spędzić wieczór ze świetną polską drużyną, czyli Team Kinguin. Panowie rozegrają dwa spotkania, w tym jedno z innym polskim zespołem, Sferis PRIDE.

“Pingwiny” są teraz na bootcampie, gdzie ciężko trenują, a także rozgrywają oficjalne spotkania. Ich dzisiejszymi przeciwnikami będzie polskie Sferis PRIDE, oraz PLAYZONE, w skład którego wchodzi między innymi były gracz SK Gaming, CadiaN.

Kinguin w ostatnich dniach zaliczyli lekki spadek formy, przegrywając ze Space Soldiers oraz Orbit(aktualnie MK). Zremisowali też z innym polskim teamem, AGG. Może być to tylko chwilowa sytuacja, bo Polacy już nie raz pokazywali, że potrafią grać na najwyższym poziomie.

O 18:30 wspomniania drużyna spotka się z inną polską formacją, Sferis PRIDE. Panowie w ostatnim czasie zaskoczyli, wygrywając ze swoistym nemezis ekipy Loorda, MK(ex-Orbit). Kolejne ich mecze nie kończyły się tak ładnymi wynikami, bowiem przegrali BO3 z TBA(formacja Maniaca), ponownie MK, a także BO2 ze Space Soldiers. Udało im się zremisować w spotkaniu z Escape.

PLAYZONE to duńska formacja, która w ostatnim czasie częściowo zmieniła skład, w wyniku czego w zespole znalazł się CadiaN, były zawodnik SK Gaming. Jeśli chodzi o ich rezultaty… cóż, dość powiedzieć że od ponad miesiąca nie wygrali ani jednej mapy z jakimkolwiek zespołem. To może kwestia tego, że nie grają oni dużo oficjalnych spotkań, jednak i tak nie można uznać ich wyników za satysfakcjonujące.

Oba mecze zostaną rozegrane w formacie BO2, w ramach Razer Rising Stars Season 1. Jest to turniej online, w którego puli znajduje się aż 28 000 $.

Podsumowując, o 18:30 Team Kinguin zagra ze Sferis PRIDE, a następnie o 21:00 z PLAYZONE.

Team Kinguin vs. Sferis Pride – (BO2) STREAM

Team Kinguin vs. PLAYZONE- (BO2) STREAM