Respawn.pl

Strona główna » ECS Finals Season 1 – Dzień 2

ECS Finals Season 1 – Dzień 2

Autor: Sergiusz Lelakowski

Początek emocjonujących rozgrywek finałów ligi ECS za nami. Wiemy już kto jako pierwszy wejdzie do półfinałów, a dzisiaj poznamy dwa kolejne zespoły, które również zagrają w playoffach. Wcześniej jednak czeka ich ciężka walka o utrzymanie.

Wspomniane formacje to Luminosity Gaming i Fnatic, które wygrały dwa wczorajsze spotkania BO1. SK Gaming, bo pod taką banderą występować będą Brazylijczycy od pierwszego lipca pokonali NiP 16:12 i Liquid z takim samym wynikiem. Szwedzi wbrew pozorom mieli dość ciężki bój z obiema amerykańskimi drużynami, czyli Cloud9 i TSM. Tutaj udało im się na styk, bo z 16:13 i 16:14.

W tabeli znajduje się bilans punktowy drużyn po dniu wczorajszym.

Grupa AGrupa B
[flag br]Luminosity 2-0[/flag][flag se]Fnatic 2-0[/flag]
[flag us]Liquid 1-1[/flag][flag us]TSM 1-1[/flag]
[flag fr]G2 0-1[/flag][flag us]Cloud9 0-1[/flag]
[flag se]NiP 0-1 [/flag][flag dk]Astralis 0-1[/flag]

Formacje, które zagrały tylko po jednym spotkaniu będą musiały dzisiaj nadrobić, by wyeliminować resztę i później zmierzyć się z Liquid bądź TSM. Wszystkie mecze dnia drugiego finałów ligi ECS odbędą się już na stadionie Wembley, w Londynie

Rozkład dzisiejszych spotkań przedstawia tabela.

Sobota, 25 czerwca
12:15NiPG2BO3
15:15AstralisCloud9BO3
18:15LiquidZwycięzca G2/NiPBO3
21:15TSMZwycięzca Astralis/Cloud9BO3

 

Rozgrywki możecie oglądać na polskim streamie Viasat Explore, gdzie mecze skomentują Łukasz “PRAWUs” Ganczewski oraz Dominik „Nero Integrate” Dąbrowski. Dodatkowo, finał rozgrywek ECS transmitowany będzie przez telewizję Polsat Viasat Explore.