Respawn.pl

Strona główna » Empire traci zawodników

Empire traci zawodników

Autor: Sergiusz Lelakowski

Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony drużyny, Roman “CyberFocus” Dergach i Alexander “spiker” Ivanov opuścili wspomnianą organizację.

Najważniejszym powodem opuszczenia drużyny jest ich słaby występ podczas kwalifikacji do ESL One Cologne 2016. Formacja była jedną z pierwszych, które opuściły imprezę, po trzech przegranych meczach z rzędu. Uznali oni wyższość Cloud9, Dignitas i Immortals.

Empire na minorze regionu CIS zajęło drugie miejsce. Przed tą imprezą zespół przyjął KucheRa, byłego zawodnika Hellraisers, który mocno przyczynił się do tak dobrego wyniku. Teraz, pozostała trójka, czyli spaZ, Electronic i KucheR grają razem w internetowej lidze ESEA Premier jako ANOXmix.  LiTTle, wspólnie grający ze wspomnianymi graczami Empire wspomniał na rosyjskiej stronie w stylu Facebook o formacji ANOX liTTle. Nie wiadomo jednak, czy to znaczy, że zawodnicy opuścili organizację.

Na chwilę obecną Empire tworzą:

[flag by]Sergey “spaz” Skrypchik[/flag][flag ru]Denis “electronic” Sharipov[/flag][flag ua]Emil “kUcheR” Akhundov[/flag]