Respawn.pl

Strona główna » Fantasy Expo Challenge season 3 – w puli 200.000zł!

Fantasy Expo Challenge season 3 – w puli 200.000zł!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Ogromne zaskoczenie – największa w Polsce liga e-sportowa Fantasy Expo Challenge ogłosiła właśnie start nowego sezonu, a wraz z nim zwiększoną pulę nagród do niebagatelnych 200.000zł. Wśród gier będącymi polem walki o tą kwotę znalazł się Counter-Strike: Global Offensive.

Ambasadorami rozgrywek będą znani z poprzednich edycji polscy stream’erzy:  Norbert „Dis” Gierczak, Nervarien, Emil „EmStarCraft„, duet Inetkoxów – Easy i Saju, MKRR3, a także nowi: Bonkol, Prawus, SouShibo, Alask i Tybek.
Nie zabraknie też dobrze nam znanego i lubianego Piotra „Izaka” Skowyrskiego.

Jak dołączyć? To proste. Wchodzimy na stronę FEC, gdzie wybieramy interesującą nas grę spośród CS:GO, Starcraft 2, League of Legends i Hearthstone, po czym weryfikujemy nasze konto przy użyciu konta z wybranej gry. Na samym końcu tworzymy naszą drużynę lub dołączamy już do istniejącej. Voila!

FEC2

W tym sezonie Fantasy Expo Challenge możemy być świadkami pewnych zmian. Dotychczasowy system rankingowy został zastąpiony systemem kwalifikacyjnym. Do tego zobaczymy pojedynki 1v1 w grach CS:GO i League of Legends. W Starcraft 2 i Hearthstone zastosowany został stary system, jednak tutaj możemy się spodziewać dodatkowych turniejów.

Start ligi FEC już dzisiaj, a pierwsze stream’y w jej ramach zobaczyć będzie można 23 i 24 kwietnia. Organizatorzy już teraz serdecznie zapraszają do rejestracji na turniej kwalifikacyjny CS:GO, w którym do wygrania jest 1500zł.

Wielki finał Fantasy Expo Challenge odbędzie się w dniach 10-11 września, podczas offline’owej imprezy w Warszawie, w Złotych Tarasach. To tam właśnie, wcześniej zakwalifikowane drużyny powalczą o 200.000zł!