Respawn.pl

Gdzie szukać najlepszych promocji w BlackFriday i nie tylko?

Autor: Partner serwisu
konsole w Black Friday

Rosnąca inflacja i szalejące ceny skłaniają nas do poszukiwania tych najlepszych promocji. Nikt z nas chyba nie lubi niepotrzebnie wydawać pieniędzy. Jak więc zaoszczędzić podczas wyprzedaży i nie dać się złapać na fałszywe promocje? Nie tylko w Black Friday ale i również w inne wyprzedażowe święta setki sklepów próbują na wszelkie sposoby naciągnąć nas „udawane promocje”. Jak się przed tym ustrzec i gdzie szukać tych najlepszych promocji?

Gdzie szukać promocji i okazji cenowych?

Najlepsze promocje to te które szybko znikają. Jak zatem śledzić te najbardziej atrakcyjne promocje?
Z pomocą przychodzi nam portal HotShops.pl – czyli miejsce gdzie znajdziecie mnóstwo promocji które zostały opublikowane przez społeczność. Niektóre z promocji potrafią trwać nawet kilka dni, a inne rozchodzą się w parę minut. Warto więc śledzić serwis aby na bieżąco być z tymi najlepszymi promocjami. Ten serwis to najlepsza odpowiedź na pytanie gdzie szukać promocji. Z racji dużej społeczności, okazje są weryfikowane przez sporą grupę ludzi. Każda oferta jest oceniana przez użytkowników dlatego też nie sposób aby zła lub słaba okazja przeszła tam do sekcji gorących okazji.
Jeśli nie interesuje nas dany sklep możemy szybko odfiltrować kategorie przez co przeglądanie ofert jest dla nas jeszcze bardziej przyjazne. Jest to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania. Podczas przeglądania i szukania interesujących nas produktów to bardzo dobrze jest mieć te najlepsze promocje w jednym miejscu z kilku powodów:

  • Oszczędność czasu – oszczędzamy czas który musielibyśmy poświęcić na szukanie przecenionych produktów i to że nie musisz szukać najlepszych promocji
  • Klarowność promocji – nie damy się „nabić w butelkę”. Po wejściu w Google końcowa cena sprzedaży jest jednak sporo niższa niż te 50% chociaż duży czerwony napis „promocja -50%” świadczył o czymś innym
  • Możliwość dyskusji – możemy zapytać innych użytkowników co sądzą o danej promocji a w razie dalszych wątpliwości sprawdzić w wyszukiwarce jak okazje prezentowały się we wcześniejszym czasie
  • Oszczędność pieniędzy – punkt który jest na tyle oczywisty, że po prostu nie trzeba go tłumaczyć

Najlepsze promocje na gry i konsole

Kto z nas nie lubi kupować tanio gier komputerowych czy gier na konsolę. Czasami w miesiącu kiedy pojawiają się dobre gry, ich zakup potrafi pochłonąć sporą część naszego budżetu. Należy więc oszczędnie podejść do tematu i wyszukać okazji. Oszczędności grach to często kwota od kilkudziesięciu do kilkunastu złotych (w przypadku wersji kolekcjonerskich).

Podobnie sytuacja ma się z konsolami, jeśli zastanawiasz się np. gdzie tanio kupić konsolę PS 5 to na HotShops.pl znajdziecie mnóstwo promocji na ps5 – tam możecie ustawić powiadomienia i o trzymać informację jeśli pojawi się konsola w atrakcyjnej cenie. Podobnie sprawa ma się z konsolami Xbox oraz masą innych rzeczy. Jest do spore ułatwienie które na pewno przyda się prawdziwym maniakom gier.

Największą popularnością niewątpliwie cieszy się konsola Playstation 5 z tego tytułu jest ona często niedostępna w promocyjnych cenach lub takie okazje bardzo szybko się rozchodzą. Konsole Xbox również cieszą się popularnością jednak są one niemal ciągle dostępne i z reguły tańsze niż ich konkurent. Więc jeśli polujecie na konsole w Black Friday to polecamy być w pogotowiu. Aby nikt nie zwędził wam tych najlepszych okazji.

Promocje na gry w Black Friday – a może FIFA 23?

Sporo osób w tym dniu szuka promocji na nowe gry czy konsole. W dzień 21 listopada serwis Allegro.pl w swoich SMART okazjach postanowił sprzedać z tej okazji grę Fifa 23 za 159 zł. Warto więc na bieżąco śledzić i wyłapywać te najlepsze tytuły w naprawdę dobrych pieniądzach. Warto wybierać te najlepsze sprawdzone okazje a nie koniecznie brać co popadnie i co ma w opisie “mega rabaty”, “kup już teraz”, “spiesz się”, “promocja tylko 5 minut”. To tylko tanie slogany marketingowe które mają na celu abyśmy kupili coś szybki i w tej chwili bez zastanowienia. Dobrze jest systematycznie przeglądać portal który umożliwia weryfikację promocji, gdzie jest ona oceniana przez innych użytkowników. Jeśli chodzi o gry Allegro to nie jedyny serwis a promocje na Black Friday przygotowało wiele sklepów.