Respawn.pl

Strona główna » HellRaisers: STYKO z nowym kontraktem

HellRaisers: STYKO z nowym kontraktem

Autor: Sergiusz Lelakowski

Występujący w barwach HellRaisers od 15 listopada 2015 Martin “STYKO” Styk podpisał znaczącą zarówno dla niego, jak i dla całej ekipy umowę z organizacją. Jak wynika z zawartych w dokumencie warunków, miejsce w formacji Słowak ma zapewnione przynajmniej do końca przyszłego roku.

Przyzwoita, a co najważniejsze – równa forma STYKO zaowocowała zainteresowaniem ze strony samego menedżera generalnego HellRaisers, który postanowił przedstawić Martinowi nowe warunki współpracy. Jak twierdzą włodarze multiklanu, zabieg ten podyktowany był troską o zapewnienie stabilności zespołu. Dzięki przedłużeniu kontraktu z tym zaledwie 20-letnim zawodnikiem bowiem chłopaki wciąż będą mogli rozwijać się i dążyć do kolejnych sukcesów w niezmienionym składzie, a to ważny aspekt w prawidłowym funkcjonowaniu każdej drużyny.

Kilka słów od menedżera generalnego:
“Martin jest jednym z najbardziej obiecujących graczy na świecie. Udowodnił, że potrafi grać na najwyższym możliwym poziomie, w związku z czym zdecydowałem się przedłużyć jego kontrakt tak, by korzystnie wpłynąć na jego dalsze występy. Czekam na efekty!”

HR.csgo:
[flag ua]Kirill “ANGE1” Karasiow[/flag][flag cz]Tomáš “oskar” Šťastný[/flag][flag sk]Martin “STYKO” Styk[/flag][flag sk]Patrik “Zero” Žúdel[/flag][flag ua]Vladyslav “bondik” Nechyporchuk[/flag]