Respawn.pl

Strona główna » jdm64 nie ma żadnych wątpliwości

jdm64 nie ma żadnych wątpliwości

Autor: Sergiusz Lelakowski

Na pewno nie jeśli chodzi o pieniądze, które Josh “jdm64” Marzano zarobił w czasie gry z Team Liquid. Wystarczyły dwa turnieje, by gra z Team Liquid znacznie mu się opłaciła.

Przypomnijmy, że jdm64 dołączył do drużyny HiKo w czerwcu tego roku. Zastąpił on dotychczasowego snajpera, Koostę – ten z kolei zajął jego miejsce w CLG. W czasie jednego miesiąca Josh zagrał wraz z Liquid dwa turnieje, czyli finały ligi ECS i major ESL One Cologne 2016. Były to dwie imprezy z gigantyczną pulą pieniędzy, odpowiednio 1 750 000 $ oraz 1 mln $. Oczywiście cała kwota zarobiona w czasie turnieju nie trafia tylko do zawodników, ale także do organizacji.

Jak podaje serwis esportsearnings.com, Jdm64 w trakcie dwóch turniejów zarobił ponad 43 000 $. To prawie o 5 000 $ więcej, niż zarobił w trakcie gry z CLG – tyle, że ze swoją wcześniejszą drużyną wziął udział w aż 24 turniejach. Dokładne statystyki przedstawia grafika poniżej.

jdm64

To dopiero początek przygody jdm64 z Team Liquid. Aktualnie to silna drużyna – miejmy nadzieję, że nawet bez obecności s1mple’a będą osiągać tak dobre wyniki i szybko staną się jedną z najsilniejszych drużyn na świecie.