Respawn.pl

Strona główna » Jeden z faworytów wraca do domu – G2 eSports wyeliminowane

Jeden z faworytów wraca do domu – G2 eSports wyeliminowane

Autor: Sergiusz Lelakowski

Niestety. G2 zmieniło się kolosalnie od MLG Columbus 2016, lądując aż na drugim miejscu rankingu HLTV.org i wygrywając z SK Gaming na finałach ligi ECS. Na ESL One Cologne 2016 wyeliminowała ich… obecność w grupie śmierci.

Fnatic rozegrało niezłą pistoletówkę i dwie kolejne rundy. Zaraz po nich G2 odpowiedziało równie świetną grą, wychodząc na prowadzenie aż 6:3. Te sześć rund charakteryzowały się bardzo ładną grą RPK’a, który to praktycznie sam zdobył kilka rund. Przy tym wyniku Fnatic poprosiło o przerwę. Zaraz po niej wrócili całkowicie odmienieni i pewniejsi, wychodząc na prowadzenie i kończąc pierwszą połowę mapy Train z wynikiem 7:8.

Kolejną otworzyła wygrana pistoletówka przez Fnatic, a także zwycięstwo w kolejnych rundach. Na swoim pierwszym fullu G2 wygrało rundę, ale ledwo ledwo – Olofmeister pokazał swoją moc i zdobył aż 4 kille, ostatecznie ulegając SmithzZz’owi.

Pod koniec spotkania Fnatic wyszło na prowadzenie i zmusiło G2 do gry na eko aż dwukrotnie. Dotarli do 15-11, ale G2 się nie poddawało. Zdobyli punkt numer 12 i 13, po absurdalnie bliskiej rundzie, w której Dennis wykończył większą część drużyny przeciwnika, obił prawie do zera Scream’a po czym finalnie zginął od jego kul. Niestety, następna runda okazała się być tą ostatnią w turnieju dla G2, bowiem Fnatic domknęło mapę Train wynikiem 16:13 i wyeliminowało ich z ESL One Cologne 2016.

Stream angielski: TUTAJ

Stream polski: TUTAJ

Wszystkie informacje dotyczące ESL One Cologne 2016, o grupach, rozpisce, a także o samych szczegółach znajdziecie klikając w ten link.