Respawn.pl

Strona główna » Kinguin zagra z LDLC i iNETKOXTV

Kinguin zagra z LDLC i iNETKOXTV

Autor: Sergiusz Lelakowski

Polacy z Kinguin rozegrają dzisiaj dwa spotkania. Jedno z LDLC o 18:00 i drugie, z inną polską drużyną iNETKOXTV o 20:00.

Kinguin nie ma ostatnio szczęścia. Od kiedy grają dla nowej organizacji nie wygrali ani jednego meczu. Zremisowali dwa, z Tricked i Escape, lecz na polskim turnieju X-KOM Clash Częstochowa odpadli w półfinale, ustępując miejsce kolegom z PRIDE Gaming.

LDLC też nie może pochwalić się najlepszymi wynikami. Swoje ostatnie mecze albo przegrywali, albo remisowali. Wyjątkiem jest starcie z formacją eSuba, które to wygrali 2:0. Wyników zespołu nie można więc uznać za satysfakcjonujące. Mecz Kinguin vs LDLC rozgrywany będzie w ramach turnieju online Razer Rising Stars European League Season 1

iNETKOXTV dołącza do klątwy powyższych teamów i również nie zachwyca rezultatami. W turnieju BlasterX INETKOX League Season 1, w którego obrębie dzisiaj rozegrają swój mecz z Kinguin, nie wygrali ani jednego meczu – raptem zremisowali z PRIDE. Dzisiejszy mecz z ekipą Szpera również rozgrywany jest w dziwnym formacie BO2, zobaczymy więc jak się zaprezentują. Zarówno dla Kinguin jak i dla “Koxów” to szansa na wyjście z dołka.

Pierwszy mecz Kinguin z LDLC startuje o 18:00 i obejrzycie go w tym miejscu. Z iNETKOXTV zagrają dwie godziny później, i te rozgrywki zobaczycie na streamie Koxów.