Emil “kUcheR” Akhundov (Эмиль Ахундов) (ur. 12 września 1988) – były ukraiński profesjonalny gracz CS:GO, w przeszłości reprezentował m.in. Virtus.pro, Astana Dragons, HellRaisers oraz forZe. Od 2014 roku posiada rosyjski paszport po tym, jak Rosja zaanektowała Półwysep Krymski.
REPREZENTOWANE ZESPOŁY
- forZe (10.2017 – 03.2018)
- Team Empire (11.04.2016 – 19.06.2016)
- HellRaisers (07.03.2014 – 07.03.2016)
- Astana Dragons (06.11.2013 – 30.12.2013)
- KerchNET (12.09.2013 – 06.11.2013)
- Virtus.pro (10.02.2012 – 18.07.2013)
- DTS Gaming (18.03.2011 – 09.09.2012)
- forZe (26.10.2010 – 20.12.2010)
- DTS Gaming (26.09.2010 – 26.10.2010)
- PiNG (15.06.2010 – 03.08.2010)
- DTS Gaming (11.12.2009 – 20.04.2010)
- KerchNET (2008 – 2009)
OSIĄGNIĘCIA
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2018
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | 1. sezon Bets.net Challenger Series |
2016
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3. miejsce | Europejskie finały World Cyber Arena 2016 | |
1. miejsce | Adrenaline Cyber League 2016 | |
1. miejsce | CIS Minor Cologne 2016 | |
1. miejsce | Europe Minor Columbus 2016 |
2015
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | 2. sezon CS:GO Champions League | |
1. miejsce | 1. sezon Acer Predator Masters | |
4. miejsce | 4. sezon Fragbite Masters | |
3/4. miejsce | DreamHack Open Tours 2015 | |
2. miejsce | CIS Championship Voronezh | |
3. miejsce | Aseembly Winter 2015 |
2014
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
5/8. miejsce | Major DreamHac Winter 2014 | |
2. miejsce | 1. sezon Game Show League | |
3. miejsce | StarLadder StarSeries X | |
9/12. miejsce | Major ESL One Cologne 2014 | |
3. miejsce | DreamHack Valencia 2014 | |
3/4. miejsce | DreamHack Summer 2014 | |
5/8. miejsce | ESL Major Series One Katowice 2014 |
2013
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
5/8. miejsce | Major DreamHack Winter 2013 | |
1. miejsce | TECHLABS Cup 2013 Moscow Finals | |
3. miejsce | StarLadder StarSeries VI | |
2. miejsce | ESL Major Series One Summer 2013 | |
3/4. miejsce | DreamHack Summer 2013 | |
1. miejsce | StarLadder StarSeries V | |
3. miejsce | Copenhagen Games 2013 | |
2. miejsce | TECHLABS Cup 2013 Moscow |
2012
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | StarLadder StarSeries IV | |
3. miejsce | ASUS Battle of the Year 2012 | |
3/4. miejsce | DreamHack Summer 2012 | |
1. miejsce | Skopje Masters 2012 | |
3/4. miejsce | ClanBase NationsCup XV |
2011
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3. miejsce | MSI BEAT IT Russia 2011 | |
1. miejsce | Intel Challenge Super Cup 9 | |
2. miejsce | ASUS Open Summer 2011 | |
2. miejsce | ASUS Open Spring 2011 | |
3. miejsce | Intel Challenge Super Cup 7 |
2010
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3. miejsce | ASUS Open Autumn 2010 | |
3. miejsce | Arbalet Ukraine 2010 |
2009
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3. miejsce | ASUS Open Autumn 2009 | |
2. miejsce | Arbalet Cup Ałmaty 2009 | |
3. miejsce | Arbalet Cup 2 | |
4. miejsce | ASUS Open Spring 2009 | |
2. miejsce | KODE5 Poland 2009 | |
1. miejsce | Arbalet Cup 1 | |
1. miejsce | ASUS Winter Cup 2009 |
forZe (2017 – 2018)
- 2. miejsce – 1. sezon Bets.net Challenger Series
Gambit Esports (2016) (zmiennik)
- 3. miejsce – Europejskie finały World Cyber Arena 2016
- 1. miejsce – Adrenaline Cyber League 2016
Team Empire (2016)
- 2. miejsce – CIS Minor Cologne 2016
HellRaisers (2014 – 2016)
- 1. miejsce – Europe Minor Columbus 2016
- 2. miejsce – 2. sezon CS:GO Champions League
- 3. miejsce – 1. sezon CS:GO Champions League
- 1. miejsce – 1. sezon Acer Predator Masters
- 4. miejsce – 4. sezon Fragbite Masters
- 2. miejsce – CIS Championship Voronezh
- 3. miejsce – Assembly Winter 2015
- 5/8. miejsce – Major DreamHack Winter 2014
- 2. miejsce – 1. sezon Game Show League
- 3. miejsce – StarLadder StarSeries X
- 9/12. miejsce – Major ESL One Cologne 2014
- 3. miejsce – DreamHack Valencia 2014
- 3/4. miejsce – DreamHack Summer 2014
- 5/8. miejsce – ESL Major Series One Katowice 2014
Astana Dragons (2013)
- 5/8. miejsce – Major DreamHack Winter 2013
- 1. miejsce – TECHLABS Cup 2013 Moscow Finals
Virtus.pro (2012 – 2013)
- 3. miejsce – StarLadder StarSeries VI
- 2. miejsce – ESL Major Series One Summer 2013
- 3/4. miejsce – DreamHack Summer 2013
- 1. miejsce – StarLadder StarSeries V
- 3. miejsce – Copenhagen Games 2013
- 2. miejsce – TECHLABS Cup 2013 Moscow
- 2. miejsce – StarLadder StarSeries IV
- 3. miejsce – ASUS Battle of the Year 2012
- 3/4. miejsce – DreamHack Summer 2012
- 1. miejsce – Skopje Masters 2012
DTS Gaming (2010)
- 3. miejsce – MSI BEAT IT Russia 2013
- 1. miejsce – Intel Challenge Super Cup 9
- 2. miejsce – ASUS Open Summer 2011
- 2. miejsce – ASUS Open Spring 2011
- 3. miejsce – Intel Challenge Super Cup 7
- 3. miejsce – Arbalet Ukraine 2010
forZe (2010)
- 3. miejsce – ASUS Open Autumn 2010
KerchNET (2008 – 2009)
- 3. miejsce – ASUS Open Autumn 2009
- 2. miejsce – Arbalet Cup Ałmaty 2009
- 3. miejsce – Arbalet Cup 2
- 2. miejsce – KODE5 Poland 2009
- 1. miejsce – Arbalet Cup 1
- 1. miejsce – ASUS Winter Cup 2009
Reprezentacja Ukrainy
- 3/4. miejsce – ClanBase NationsCup XV