Respawn.pl

Strona główna » Team Liquid krok bliżej do awansu z grupy

Team Liquid krok bliżej do awansu z grupy

Autor: Sergiusz Lelakowski

W pierwszym meczu grupy C na ESL One Cologne 2016 Team Liquid pokonało EnVyUs wynikiem 16:7 (9:6, 7:1) na mapie Train.

Tym samym Team Liquid potrzebuje jeszcze tylko jednego wygranego meczu do awansu do ćwierćfinału i obronienia tytułu legendy.

Mecz otwierający turniej dla obu zespołów został rozegrany na Trainie. EnVyUs, które na turniej dostało się z niższego seeda niż Team Liquid, miało możliwość wybrania strony, na której zagrają pierwszą połówkę – i wybór padł na antyterrorystów.

Spotkanie otworzyła pistoletówka wygrana przez EnVyUs. Podobnie przebiegły następne 4 rundy, których wygranie dało Francuzom sporo pieniędzy w zapasie, ale szybko zaczęło się odrabianie strat przez Team Liquid. Frag Spencera „Hiko” Martina dał zwycięstwo Liquid w ostatniej rundzie pierwszej połówki, zakończonej wynikiem 9:6.

W drugiej połowie Liquid wygrali drugą rundę pistoletową, dającą im mocny start po stronie antyterrorystów. Dominacja Amerykanów trwała do samego końca, co dało im wynik 16:7 i zwycięstwo w pierwszym spotkaniu grupy C na ESL One Cologne 2016.

Tymczasem już za moment mecz, na który czekała cała polska społeczność CS:GO! Virtus.pro zagra z mousesports o 17:15. Transmisja na ESL.TV i ESL.TV Polska.

Wszystkie informacje o majorze znajdziecie w zakładce ESL One na górze strony.