Mariusz “Loord” Cybulski (ur. 27 lutego 1987) – polski profesjonalny trener CS:GO, jeden z najbardziej utytułowanych nadwiślańskich graczy Counter-Strike’a w historii. Były członek legendarnej Złotej Piątki. Obecnie odpowiada za wyniki Teamu Entropiq.
REPREZENTOWANE DRUŻYNY
- Entropiq (trener) (01.02.2023 – teraz)
- cowana (trener) (06.12.2022 – 31.12.2022)
- Wisła Kraków (trener) (17.03.2020 – 15.07.2022)
- Aristocracy (trener) (12.05.2019 – 10.01.2020)
- devils.one (trener) (19.02.2019 – 30.04.2019)
- Kinguin (trener) (07.06.2016 – 19.02.2019)
- Lounge (trener) (25.11.2015 – 15.05.2016)
- Lounge Gaming (15.09.2015 – 25.11.2015)
- Dobry&Gaming (03.08.2015 – 15.09.2015)
- Gamers2 (09.07.2015 – 03.08.2015)
- INSHOCK (26.05.2014 – 11.06.2015)
- Dobry&Gaming (18.03.2014 – 26.05.2014)
- Meet Your Makers (12.11.2013 – 18.03.2014)
- Dobry&Gaming (20.09.2013 – 12.11.2013)
- ESC Gaming (06.12.2011 – 08.10.2013)
- AGAiN (17.10.2011 – 06.12.2011)
- Frag Executors (16.02.2010 – 17.10.2011)
- AGAiN (02.11.2009 – 16.02.2010)
- Vitriolic (26.09.2009 – 02.11.2009)
- AGAiN (29.07.2009 – 26.09.2009)
- Wicked (29.04.2009 – 29.07.2009)
- Meet Your Makers (17.12.2007 – 03.2009)
- Team Pentagram (18.12.2005 – 17.12.2007)
OSIĄGNIĘCIA TRENERSKIE
Wisła Kraków (2020 – 2022)
- 1. miejsce – Dywizja Mistrzowska Polskiej Ligi Esportowej Wiosna 2022
- 2. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2022
- 4. miejsce – 40. sezon ESL Challenger League Europe
- 3/4. miejsce – Pinnacle Winter Series 1
- 1. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021
- 2. miejsce – V4 FSF Budapest 2021 International Cup
- 4. miejsce – 36. sezon ESEA Premier Europe
- 2. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2020
- 1. miejsce – Nine to Five 5
- 2. miejsce – Nine to Five 3
Aristocracy (2019 – 2020)
- 3. miejsce – WESG 2019 East Europe
- 3/4. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2019
- 3. miejsce – 4. sezon LOOT.BET
- 2. miejsce – 5. sezon Grupy Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej
- 3/4. miejsce – Games Clash Masters 2019
- 1. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019
devils.one (2019)
- 1. miejsce – LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów 2019
Team Kinguin (2016 – 2019)
- 2. miejsce – 29. sezon ESEA Global Challenge
- 3. miejsce – 29. sezon ESEA Premier Europe
- 1. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Lato 2018
- 2. miejsce – Hellcase Cup 7
- 2. miejsce – Games Clash Masters 2018
- 1. miejsce – DreamHack Open Montreal 2018
- 2. miejsce – 28. sezon ESEA Premier Europe
- 2. miejsce – ZOTAC Cup Masters 2018
- 1. miejsce – ZOTAC Cup Masters 2018 Europe
- 2. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2018
- 2. miejsce – Superpuchar ESL Mistrzostw Polski
- 1. miejsce – X-Bet Invitational
- 1. miejsce – 3. sezon Puchar Polski Cybersport
- 2. miejsce – FCDB Cup 2017
- 3/4. miejsce – WEGL Super Fight Invitational 2017
- 1. miejsce – ESL Clash of Nations 2017
- 2. miejsce – SkinCoin Invitational
- 1. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Lato 2017
- 3. miejsce – 1. sezon Polskiej Ligi Esportowej
- 3/4. miejsce – GeForce Cup 2017
- 1. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2017
- 1. miejsce – Hellcase Cup 3
- 2. miejsce – World Electronic Sports Games 2016
- 3/4. miejsce – 23. sezon ESEA Global Challenge
- 1. miejsce – Europejskie finały 23. sezonu ESEA Premier
- 1/2. miejsce – 23. sezon ESEA Premier Europe
- 3/4. miejsce – DreamHack Open Winter 2016
- 2. miejsce – 3. sezon Acer Predator Masters
- 4. miejsce – Europejskie finały WESG 2016
- 1. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski 2016
- 1. miejsce – 3. sezon Fantasyexpo Challenge
- 1. miejsce – NVIDIA Challenge 2016
- 3/4. miejsce – x-kom CLASH
Dobry&Gaming (2016)
- 1. miejsce – GeForce Cup 2016
- 3. miejsce – StarLadder i-League Invitational 1
Lounge Gaming (2015-2016)
- 2. miejsce – ELEAGUE Road to Vegas
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2022
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | Dywizja Mistrzowska PLE Wiosna 2022 | |
2. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2022 | |
4. miejsce | 40. sezon ESL Challenger League Europe | |
3/4. miejsce | Pinnacle Winter Series 1 |
2021
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021 | |
2. miejsce | V4 FSF Budapest 2021 International Cup | |
4. miejsce | 36. sezon ESEA Premier Europe |
2020
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2020 | |
1. miejsce | Nine to Five 5 | |
2. miejsce | Nine to Five 3 |
2019
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3. miejsce | WESG 2019 East Europe | |
3/4. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2019 | |
3. miejsce | 4. sezon LOOT.BET | |
2. miejsce | Finały 5. sezonu Grupy Mistrzowskiej PLE | |
3/4. miejsce | Games Clash Masters 2019 | |
1. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019 | |
1. miejsce | LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów 2019 |
2018
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | 29. sezon ESEA Global Challenge | |
3. miejsce | 29. sezon ESEA Premier Europe | |
1. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Lato 2018 | |
2. miejsce | Hellcase Cup 7 | |
2. miejsce | Games Clash Masters 2018 | |
1. miejsce | DreamHack Open Montreal 2018 | |
2. miejsce | 28. sezon ESEA Premier Europe | |
2. miejsce | ZOTAC Cup Masters 2018 | |
1. miejsce | ZOTAC Cup Masters 2018 Europe | |
2. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2018 | |
2. miejsce | Superpuchar ESL Mistrzostw Polski | |
1. miejsce | 3. sezon Puchar Polski Cybersport | |
1. miejsce | X-Bet Invitational |
2017
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | FCDB Cup 2017 | |
3/4. miejsce | WEGL Super Fight Invitational 2017 | |
1. miejsce | ESL Clash of Nations 2017 | |
2. miejsce | SkinCoin Invitational | |
1. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Lato 2017 | |
3. miejsce | 1. sezon Polskiej Ligi Esportowej | |
3/4. miejsce | GeForce Cup 2017 | |
1. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2017 | |
1. miejsce | Hellcase Cup 3 | |
2. miejsce | World Electronic Sports Games 2016 | |
3/4. miejsce | 23. sezon ESEA Global Challenge | |
1. miejsce | Europejskie finały 23. sezonu ESEA Premier |
2016
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1/2. miejsce | 23. sezon ESEA Premier Europe | |
3/4. miejsce | DreamHack Open Winter 2016 | |
2. miejsce | 3. sezon Acer Predator Masters | |
4. miejsce | Europejskie finały WESG 2016 | |
1. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski 2016 | |
1. miejsce | 3. sezon Fantasyexpo Challenge | |
1. miejsce | NVIDIA Challenge 2016 | |
3/4. miejsce | x-kom CLASH | |
1. miejsce | GeForce Cup 2016 | |
3. miejsce | StarLadder i-League Invitational 1 | |
2. miejsce | ELEAGUE Road to Vegas |
OSIĄGNIĘCIA JAKO GRACZ
Team Kinguin (2016 – 2019)
- 3/4. miejsce – 25. sezon ESEA Global Challenge
Lounge Gaming (2015-2016)
- 1. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski 2015
INSHOCK (2014 – 2015)
- 1/2. miejsce – Polskie finały EMS One Katowice 2014
ESC Gaming (2011 – 2013)
- 2. miejsce – TECHLABS Cup 2013 Finals
- 4. miejsce – 13. sezon ESEA Global Invite
- 1. miejsce – IEM VII Katowice
- 1. miejsce – StarLadder StarSeries VI
- 2. miejsce – NorthCon Arena 2013
- 3/4. miejsce – DreamHack Summer 2012
- 1. miejsce – IEM VI Hannover
- 1. miejsce – World Cyber Games 2011
AGAiN (2011)
- 4. miejsce – Electronic Sports World Cup 2011
- 1. miejsce – ESWC 2011 Polska
Frag eXecutors (2010 – 2011)
- 1. miejsce – WEG Estars 2011
- 1. miejsce – Samsung Euro Championship 2011
- 1. miejsce – ASUS Open Summer 2011
- 1. miejsce – Copenhagen Games 2011
- 2. miejsce – IEM V Hannover
- 3. miejsce – World Esports Masters 2010
- 3. miejsce – World Cyber Games 2010
- 1. miejsce – WEG Estars 2010
- 1. miejsce – WESG Estars 2010 Continental Cup
- 2. miejsce – GameGune 2010
- 4. miejsce – Electronic Sports World Cup 2010
AGAiN (2009 – 2010)
- 3/4. miejsce – World Esports Masters 2009
- 4. miejsce – Arbalet Cup Europe 2009
- 1. miejsce – World Cyber Games 2009
- 1. miejsce – DTS Cup 2009
- 2. miejsce – GameGune 2009
- 3. miejsce – KODE5 2009
Meet Your Makers (2007 – 2009)
- 2. miejsce – IEM III Hannover
- 3. miejsce – DreamHack Winter 2008
- 2. miejsce – IEM III Global Challenge Dubai
- 4. miejsce – IEM III Global Challenge Los Angeles
- 1. miejsce – Electronic Sports World Cup 2008
- 1. miejsce – The Gathering 2008
- 1. miejsce – DreamHack Summer 2008
- 2. miejsce – Samsung Euro Championship 2008
Team Pentagram (2004 – 2007)
- 1. miejsce – Heyah Logitech Cybersport 2007 Finals
- 1. miejsce – Electronic Sports World Cup 2007
- 1. miejsce – IEM I Hannover
- 2. miejsce – Samsung Euro Championship 2007
- 2. miejsce – shgOpen 2007
- 3. miejsce – CPL Winter 2006
- 1. miejsce – Poznań Game Arena 2006
- 1. miejsce – World Cyber Games 2006
- 1. miejsce – WSVG London 2006
- 1. miejsce – ESWC 2006 Polska
- 2. miejsce – Samsung Euro Championship 2006
Reprezentacja Polski
- 3. miejsce – European Nations Champions 2009
2017
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2017
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3/4. miejsce | 25. sezon ESEA Global Challenge |
2015
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski 2015 |
2014
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1/2. miejsce | Polskie finały EMS One Katowice 2014 |
2013
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | TECHLABS Cup Minsk 2013 | |
4. miejsce | 13. sezon ESEA Global Finals | |
3. miejsce | TECHLABS Cup Moscow 2013 | |
1. miejsce | ESL Pro Series Poland 5 | |
1. miejsce | IEM VII Katowice 2013 |
2012
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | StarLadder StarSeries IV | |
2. miejsce | NorthCon Arena 2012 | |
3. miejsce | GameGune 2012 | |
3/4. miejsce | DreamHack Summer 2012 | |
2. miejsce | Sound Blaster Challenge | |
1. miejsce | IEM VI Hannover |
2011
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | World Cyber Games 2011 | |
4. miejsce | Electronic Sports World Cup 2011 | |
1. miejsce | ESWC Polska 2011 | |
1. miejsce | Samsung Euro Championship 2011 | |
1. miejsce | WEG eStars 2011 | |
1. miejsce | ASUS Open Summer 2011 | |
1. miejsce | Copenhagen Games 2011 | |
2. miejsce | IEM V Hannover | |
3. miejsce | Europejskie finały IEM V Hannover |
2010
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3. miejsce | World Esports Masters 2010 | |
3. miejsce | World Cyber Games 2010 | |
1. miejsce | WEG eStars 2010 Continental Cup | |
1. miejsce | WEG eStars 2010 | |
2. miejsce | GameGune 2010 | |
4. miejsce | Electronic Sports World Cup 2010 | |
3/4. miejsce | ClanBase NationsCup XIII |
2009
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3/4. miejsce | World Esports Masters 2009 | |
4. miejsce | Arbalet Cup Europe 2009 | |
1. miejsce | World Cyber Games 2009 | |
4. miejsce | IEM Global Challenge Dubai 2009 | |
3. miejsce | European Nations Champions 2009 | |
2. miejsce | GameGune 2009 | |
1. miejsce | DTS Cup 2009 | |
3. miejsce | KODE5 2009 | |
1. miejsce | KODE5 Polska 2009 | |
2. miejsce | IEM III Hannover 2009 | |
3. miejsce | Europejskie finały IEM III Hannover 2009 |
2008
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3. miejsce | DreamHack Winter 2008 | |
2. miejsce | IEM Global Challenge Dubai 2008 | |
4. miejsce | IEM Global Challenge Los Angeles 2008 | |
1. miejsce | WEG eStars 2008 | |
1. miejsce | Electronic Sports World Cup 2008 | |
1. miejsce | DreamHack Summer 2008 | |
4. miejsce | KODE5 2008 | |
1. miejsce | The Gathering 2008 | |
2. miejsce | Samsung Euro Championship 2008 |
2007
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | Heyah Logitech Cybersport 2007 Finals | |
1. miejsce | Electronic Sports World Cup 2007 | |
2. miejsce | Samsung Euro Championship 2007 | |
1. miejsce | IEM I Hannover 2007 | |
2. miejsce | shgOpen 2007 |
2006
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3. miejsce | CPL Winter 2006 | |
1. miejsce | Poznań Game Arena 2006 | |
1. miejsce | World Cyber Games 2006 | |
1. miejsce | WSVG London 2006 | |
1. miejsce | ESWC Polska 2006 | |
2. miejsce | KODE5 Germany 2006 | |
2. miejsce | Samsung Euro Championship 2006 |