Respawn.pl

Strona główna » MeetUp Gdańsk 2016 – znamy zakwalifikowane drużyny

MeetUp Gdańsk 2016 – znamy zakwalifikowane drużyny

Autor: Sergiusz Lelakowski

W sobotę 25 czerwca startuje kolejny w Polsce turniej Counter-Strike: Global Offensive. Po zakończonych internetowych kwalifikacjach znamy już cztery drużyny, które zagrają o łączną pulę nagród wynoszącą 40 000 zł.

W trakcie turnieju, odbywającego się w obrębie imprezy MeetUp Gdańsk 2016 zobaczymy takie drużyny jak Team Refuse, DEEZ NUTS, Sferis PRIDE, i creme de la creme. Wystąpią one na scenie w Ergo Arena, w Gdańsku. Bilety na to wydarzenie dostępne są TUTAJ.

20 czerwca odbyły się internetowe kwalifikacje do turnieju. Tylko cztery z wielu zapisanych drużyn przedostało się do finałów w Gdańsku.

Jak zostało wspomniane, w puli znajduje się aż 40 000 zł. Jest to łączna wartość nagród do wygrania. Oprócz gotówki, najlepsze zespoły dostaną sprzęt od ROCCAT o wartości 18 000 zł.

Pula turnieju przedstawia się następująco:

  1. miejsce – 15 000 zł
  2. miejsce – 5 000 zł
  3. miejsce – 2 000 zł

Na samej imprezie MeetUp Gdańsk uczestnicy będą mogli wziąć udział w różnych konkursach, czy spotkać się z gwiazdami polskiej sceny YouTube.

Rozgrywki będą dostępne do obejrzenia na streamie ESL. Więcej informacji na temat turnieju znajdziecie na głównej stronie wydarzenia.