Respawn.pl

Strona główna » mousesports eliminuje EnVyUs

mousesports eliminuje EnVyUs

Autor: Sergiusz Lelakowski

Klątwa EnVyUs nadal trwa. Byli blisko, ale finalnie musieli uznać wyższość swoich rywali. Mousesports zagra jutro BO3 z Team Liquid o wejście do ćwierćfinałów.

Początek mapy Train to istny chaos. Grające po terro Envy podłożyło bombę i w momencie, gdy byli zajęci eliminowaniem przeciwników, denis szybko rzucił smoke’a pod bombę i ją rozbroił. Podłożona paka dała fundusze do gry w rundzie trzeciej, którą to z kolei wygrało EnVy, lecz już w następnym starciu mouz odrobiło. Cała pierwsza połówka była niesamowicie wyrównana – najlepiej świadczy o tym punktacja do końca 15 rundy, czyli 7:8 dla mousesports.

https://www.youtube.com/watch?v=RdWvLtAOFsg

Na samym początku drugiej połowy pistoletówka należała do mouz. Rundę później EnVy świetnie obroniło bombsajt górny. Popsuło to ekonomię ekipy NiKo i sprawiło, że Francuzi wyszli na prowadzenie 10:8. Tutaj nastąpiła przerwa, o którą poprosiło mousesports. Zdobyli dzięki temu kilka rund, co zaniepokoiło EnVyUs, więc sami poprosili o czas. Na marne – ich przeciwnicy kontynuowali zdobywanie rund bardzo przemyślaną grą i sprawdzaniem niemal każdej pozycji.

Przy wyniku 15-12 dla mouz, EnVy zostało bez pieniędzy. Wszystko zapowiadało na wygraną drużyny z Niemiec. Tak się właśnie stało. EnVyUs zostaje wyeliminowane z turnieju, a mousesports zagra jutro BO3 przeciwko Team Liquid.

Za chwilę mecz SK Gaming vs. FaZe Clan.

Stream angielski: TUTAJ

Stream polski: TUTAJ

Wszystkie informacje dotyczące ESL One Cologne 2016, o grupach, rozpisce, a także o samych szczegółach znajdziecie klikając w ten link.