Respawn.pl

Strona główna » Najlepszy Internet do grania online – jaki wybrać?

Najlepszy Internet do grania online – jaki wybrać?

Autor: Partner serwisu
internet do grania

Najwyższa jakość grania – bez przeciążeń, bez opóźnień!

Jeśli jesteś osobą, która większość swojego wolnego czasu spędza, grając w gry komputerowe, nie mogłeś trafić lepiej! W dzisiejszym artykule odpowiemy na pytanie, jaki internet jest najlepszy do grania online. Na samym początku jednak przytoczmy sobie cechy, które cenią gracze. Jest to z pewnością szybki przesył oraz odbieranie danych, a także możliwie jak najniższe opóźnienie. To wszystko zapewnia komfort grania na najwyższym poziomie oraz jak najlepsze wyniki.

internet do grania

Internet 5G – rozwiązanie na miarę przyszłości

Jesteśmy jednym z pierwszych operatorów w Polsce, który udostępnił technologię 5G do powszechnego użytku przez naszych klientów. Do cech zasięgu piątej generacji, które są niezwykle cenione przez graczy, należy przede wszystkim szybkość, nowoczesna infrastruktura, brak obaw o przeciążony nadajnik, a także dużo mniejsze opóźnienia w transmisji.

Do zalet internetu nowej generacji, możemy zaliczyć również ogromną pojemność sieci, zwiększoną dostępność, ale co najważniejsze bardziej jednolite środowisko użytkownika. Wyższa wydajność i zwiększona efektywność umożliwiają przeżywanie nowych doświadczeń przez klientów.

Zasięg 5G – specyfikacja według Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego

internet do grania

Według badań przeprowadzanych przez Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny, specyfikacje sieci 5G, prezentują się następująco:

  • prędkość transferu – do 20 Gb/s pobieranie i do 10 Gb/s wysyłanie
  • opóźnienie – maksymalnie 4 ms, a minimalnie nawet 1 ms
  • obciążenie – nawet 1 milion urządzeń na 1 kilometr kwadratowy
  • niezawodność – utrzymywanie połączenia w trakcie przemieszczania się z prędkością do 500 km/h

Technologia 5G – pożyteczna czy niebezpieczna?

Odkąd na polski rynek została wprowadzona sieć piątej generacji, stała się ona jednym z najczęściej poruszanych tematów. Jak każda nowa technologia, tak i 5G wzbudza wiele kontrowersji. Niektórzy, sądzą, że jest to śmiałe spojrzenie w przyszłość, a sam w sobie zasięg 5G może wpłynąć pozytywnie na rozwój postępu technologicznego. Istnieje jednak i druga grupa, która twierdzi, iż piąta generacja niesie za sobą wiele zagrożeń, które stanowczo górują nad jej zaletami. Czy jednak rzeczywiście jest się czego obawiać? Okazuje się, że niezupełnie. Co prawda, odbiorniki internetu 5G wysyłają takie samo promieniowanie, z jakim mamy do czynienia w przypadku kuchenek mikrofalowych. Nie jest ono jednak na tyle silne, aby przeniknąć przez ludzki organizm, wyrządzając jakiekolwiek szkody naszym narządom czy układom. Jest więc w pełni bezpieczna. Pomimo tego, należy jednak pamiętać o podstawowych zasadach tak zwanej higieny cyfrowej.

Gdzie najtańszy abonament bez telefonu? Skorzystaj z naszej oferty!

Otvarta to renomowana firma telefoniczna, oferująca najtańszy abonament oraz internet na kartę. Nasze długoletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz kompleksową obsługę klienta. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi eksperci pozostają do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami już dziś! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

internet do grania

Najlepszy pakiet internetowy w całej Polsce!

Oferujemy najtańszą ofertę na rynku z pakietem do Internetu 21 GB za jedynie 18,99 zł! W pakiecie rozmowy i SMSy bez limitu, HD Voice oraz najszybszy internet 5G. Zadbaj o przeniesienie numeru już dziś. Od sierpnia również dla nowych użytkowników. Tak dobrej oferty na rynku jeszcze nie było. Nasz pakiet został ogłoszony bestsellerem przez komorkomat.pl.

Karta eSIM – nowość na polskim rynku

Jako jedni z nielicznych operatorów sieci komórkowych, oferujemy możliwość zakupu karty e SIM. Jest to doskonała wiadomość dla osób, które w przyszłości planują zakupić smartfon z systemem IOS. Apple już od następnego roku zamierza wprowadzić telefony jedynie z możliwością użycia karty eSIM.

Zmienny i stały adres IP – postaw na bezpieczny internet mobilny na najwyższym poziomie

Otvarta to nie tylko tani i wygodny abonament telefoniczny. To również zmienny oraz stały IP, który zapewnia stuprocentowe bezpieczeństwo na każdym poziomie użytkowania. Od teraz, nie musisz już przejmować się hakerami czy niepożądanymi osobami, próbującymi wykraść Twoje dane. Oferujemy standardowo stały oraz dynamiczny adres IP. Ten pierwszy, sprawdzi się raczej we własnym gospodarstwie domowym, natomiast ten drugi w miejscach publicznych. Nowość! Zapewniamy również rozwiązanie, przeznaczone do zastosowań biurowych oraz telemetrycznych, w postaci prywatnego stałego adresu IP.

Więcej na naszej stronie otvarta.pl– zapraszamy

Zbliżamy się wielkimi krokami do zakończenia naszego artykułu. Pora więc na krótkie podsumowanie. Dzisiaj dowiedziałeś się, na czym tak naprawdę polega technologia piątej generacji oraz poznałeś jej zalety, które są szczególnie doceniane w środowisku graczy. Chcesz się dowiedzieć, jak sprawdzić własny numer telefonu za darmo, czym jest poczta głosowa lub jak zarejestrować kartę SIM? W takim razie zapraszamy na naszą stronę.