Respawn.pl

Strona główna » Pierwsze mecze INETKOX League za nami. Dziś dwa kolejne starcia

Pierwsze mecze INETKOX League za nami. Dziś dwa kolejne starcia

Autor: Sergiusz Lelakowski

Na dobre rozpoczęły nam się zmagania w ramach ligi BlasterX INETKOX League. Wczoraj byliśmy świadkami dwóch spotkań, gdzie rywalizowały polskie drużyny. Team AGG dość pewnie pokonał Team INETKOX, natomiast Space Soldiers wygrał z Tricked.

Inauguracja ligi od INETKOX rozpoczęła się właśnie meczem Polaków. Faworyzowany Team AGG nie miał największych problemów z młodym składem Mateusza ”TOAO” Zawistowskiego. Na de_nuke padł wynik 16:11, natomiast na de_dust2 16:6.

W drugim meczu Turcy z Space Soldiers rywalizowali z Duńczykami reprezentującymi Tricked eSports. Tutaj mecz był bardziej wyrównany, o czym świadczy dogrywka na de_mirage. Ostatecznie to SS wygrało 22:20. W rewanżu na de_cache Ahmet ”paz” Karahoca i spółka oddali rywalom tylko 12 rund, zgarniając ważne trzy punkty w tabeli.

Dziś kibiców czekają kolejne dwa spotkania. O 18:00 Dobry&Gaming podejmować będzie Orbit Gaming, natomiast o 20:00 ma rozpocząć się mecz polskiego PRIDE oraz ALTERNATE aTTaX. Obie rywalizacje transmitowane będą na streamach.

Więcej informacji o samej lidze BlasterX INETKOX League znajdziecie w tym materiale.