Respawn.pl

Strona główna » Połowa ćwierćfinałów GEFORCE CUP za nami

Połowa ćwierćfinałów GEFORCE CUP za nami

Autor: Sergiusz Lelakowski

Znamy już dwa zespoły, które zagrają w półfinałach GEFORCE CUP. Odbędą się one 28 maja podczas imprezy ESPORT Now 2016 we Wrocławiu.

W pierwszym meczu zagrali ze sobą ex-Lounge Gaming i DEEZ Nuts. Ci pierwsi niedługo przed rozgrywkami ogłosili, iż opuszczają szeregi swojej dotychczasowej organizacji. Po zaciekłej walce pojedynek zakończył się wynikiem 2:0 dla ex-CSGL. Najpierw, na mapie Mirage, gdzie po udanej pistoletówce i solidnych następnych rundach w półmetku pojedynku wynik wskazywał 11:4. Po zmianie stron pistoletówkę wygrało DEEZ Nuts, lecz po udanych anty-eko ex-Lounge Gaming zakupiło bronie, by później, już na spokojnie poprowadzić mapę Mirage do wyniku 16:7.

Na kolejnej miejscówce, Cache już tak łatwo nie było. Pojedynek był mocno wyrównany, a w pierwszej połowie DEEZ Nuts wypracowało sobie przewagę. W drugiej ex-CSGL zaczęło odrabiać. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu ekipa Loord’a wyszła na prowadzenie. Po mocno wyrównanych rundach gra poprowadziła do 15:15, gdzie ostatecznie w dogrywkach na prowadzenie wyszło ex-CSGL, tym samym kończąc z trzypunktową przewagą 19:16 i przedostając się do półfinałów GEFORCE CUP.

ex-Lounge Gaming
DEEZ Nuts
2:0 (16:7 19:16)

W drugim spotkaniu zmierzyły się zespoły noMercy oraz Team Redbloods. Podobnie jak w przypadku poprzedniego meczu, chłopaki zagrali ze sobą na Mirage i Cache.

Na pierwszej z nich noMercy wygrało pistoletówkę, a po anty-eko udało się ich przeciwnikom zremisować do 3:3, ostatecznie uznając zwycięstwo w pierwszej połowie noMercy, z wynikiem 9:6.
W drugiej połowie to Team Redbloods wygrało pistoletówkę. Po doprowadzeniu do wyniku 9:10 zapunktowali jeszcze raz, po raz ostatni w tym spotkaniu, gdyż noMercy rozpoczęło comeback kończąc mapę Mirage z rezultatem 16:11.

Na Cache objawiła się bezapelacyjna moc noMercy do powracania do meczu. Po przegranej pistoletówce i ogólnie pierwszej połowy, mając wynik 7:8, w drugiej połówce nie oddali ani jednej rundy. Punktowali cały czas nie oddając ani jednego swoim przeciwnikom. Mapa de Cache zakończyła się wynikiem 16:8 dla wspomnianej drużyny. Oznacza to, że zespół weźmie udział w półfinale Geforce Cup.

noMercy
Team Redbloods
2:0(16:11; 16:8)

Następne ćwierćfinały już jutro, gdzie zagrają ze sobą PRIDE vs. INETKOXTV, a także Team AGG vs. ex-Wasps.