Respawn.pl

Sferis PRIDE zagra z Mortal Kombat

Autor: Sergiusz Lelakowski

Sferis PRIDE kontynuuje walkę w ramach Razer Rising Stars European League Season 1. Tym razem ich przeciwnikiem będzie Mortal Kombat.

 

Ostatnie zmiany w Sferis PRIDE wyszły na plus. W kilku ostatnich meczach widać było dobre zgranie, co zaowocowało zresztą świetnymi wynikami. W wygranym pojedynku przeciwko Tricked na jednej z map oddali zaledwie jeden punkt, a następne pokonali eSuba i BPro z całkiem solidnymi rezultatami. Ze słowacką ekipą potrzebna była dogrywka, ale na szczęście “nasi” zachowali zimną krew, kończąc to spotkanie z sukcesem.

Ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie Mortal Kombat, zespół, który kiedyś sprawiał duże problemy Polakom z Team Kinguin. Mówiąc “kiedyś” mam na myśli czasy, w których występowali jeszcze z bubble oraz v1c7orem. Aktualnie drużyna prezentuje się przeciętnie, przegrywając większość spotkań (między innymi ze Space Soldiers, GODSENT czy aż dwukrotnie z LGR).

Dzisiejsze starcie zostanie rozegrane w ramach Razer Rising Stars European League Season 1 z pulą 28 000$. Rozgrywka w formacie BO2 rozpocznie się o godzinie 18:00

Sferis PRIDE vs. MK (BO2) – 18:00 STREAM