Rallen jak Coldzera – świetna obrona BSu w meczu z LGR!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Wczorajsze spotkanie AGG vs LGR zakończyło się dla Polaków sukcesem. W trakcie trwania jednej mapy udało im się wyjść na prowadzenie i zwyciężyć. W najbliższym czasie panowie zagrają z PENTA o wyjście z grupy z pierwszego miejsca, w turnieju GG Masters.

Polem walki było Cobblestone. Polacy rozpoczęli przegraną pistoletówką po stronie terrorystów, jednak rundę później, dzięki świetnie wykorzystanemu TEC9 przez peeta udało mu się obronić podłożonej bomby i zresetować fundusze przeciwnika. AGG wyszło na prowadzenie 4:3, lecz ich przeciwnicy wyrównali na 4:4. Ostatecznie do końca pierwszej połowy było 8:7 dla formacji z Polski, gdzie Furlan, mimo podłożonej w ostatniej chwile bomby, uległ Twista w bardzo bliskim starciu 1 na 1.

W drugiej połowie LGR również zdobyło pistoletówkę. Wyszli oni na prowadzenie, jednak wynik obu zespołów “spotkał się” znowu przy 12:12. Wtedy to heroiczna obrona BSu przez rallena pozwoliła im ugrać rundę i uciszyć przeciwnika. Zobaczcie zresztą sami, co zdziałal wspomniany gracz Team AGG.

LGR nie podniosło się już po straconej rundzie i reszta, aż do końca spotkania należała już do polskiego zespołu. Mecz zakończył się wynikiem 16:12 dla Team AGG, a więc zagrają oni w najbliższym czasie z PENTA Sports o wyjście z grupy z pierwszego miejsca.