Respawn.pl

Strona główna » RCTIC bez drużyny CS:GO

RCTIC bez drużyny CS:GO

Autor: Sergiusz Lelakowski

Fińska drużyna e-sportowa RCTIC ogłosiła, że opuszcza szeregi swojej dotychczasowej organizacji. Na razie nie wiadomo, co dalej z zawodnikami tego zespołu.

Zanim chłopaki rozpoczęli karierę jako RCTIC, wcześniej ciężko pracowali pod szyldem Epiphany Bolt, gdzie rzucili szkoły i pracę, by grać w CS:GO na pełny etat. Dotychczasowa organizacja zgarnęła ich do siebie w we wrześniu zeszłego roku.

RCTIC wspólnie wygrało kilka pomniejszych europejskich turniejów, wliczając w to Nordic Masters Season 2 finals. W rozmowie z serwisem HLTV.org Twista opowiada o trochę innych celach, które miała organizacja, a sama drużyna.

“To była naprawdę niezła przygoda i doceniamy wszystko, co dla nas zrobili, ale to już czas, by iść dalej. Zdecydowaliśmy się poszukać nowego domu. Oczekujemy długoterminowej współpracy, w czasie której ponownie będziemy mogli polegać na wsparciu organizacji i w pełni skupić się na graniu w CSa” – powiedział Twista

Drużyna od tej pory będzie grać jako LGR, dopóki nie znajdą nowego gamingu. Formację stanowią:

[flag fi]Eetu “sAw” Saha[/flag][flag fi]Slaava “Twista” Räsänen[/flag][flag fi]Saku “SAGGERTON” Jokinen[/flag][flag fi]Lasse “ZOREE” Uronen[/flag][flag fi]Sami “xseveN” Laasanen [/flag]