Respawn.pl

Strona główna » Remisy Polaków w BlasterX INETKOX League

Remisy Polaków w BlasterX INETKOX League

Autor: Sergiusz Lelakowski

Reprezentanci Dobry&Gaming oraz PRIDE rozegrali dziś swoje pierwsze mecze w ramach BlasterX INETKOX League. Przeciwnikami Polaków były drużyny Team Orbit oraz ALTERNATE aTTaX. Obydwa spotkania zakończyły się remisem.

Drużyna pod wodzą Pawła “innocent” Mocka musiała zmierzyć się z Bułgarami, którzy do niedawna grali w barwach organizacji E-Frag. Obie mapy były bardzo wyrównane i kończyły się niewielką różnicą punktów (16-14 Overpass; 11-16 Mirage). Wielu pewnie spodziewało się zwycięstwa polskiej formacji po tak udanym występie na finałach Starladder, lecz tak się niestety nie stało.

Gracze PRIDE Gaming zmierzyli się z niemieckim ALTERNATE aTTaX. Polacy przegrali pierwszą mapę, którą był de_cache, wynikiem 5-16. Zespół Piotra “morelz” Taterki był bardzo bliski porażki, lecz ostatecznie Polacy zamknęli spotkanie kończąc drugie starcie wynikiem 16-14.

PRIDE oraz Dobry&Gaming znajdują się aktualnie w środku tabeli z 1 punktem na koncie. Po trzy punkty zdobyły drużyny Team AGG i Space Soldiers, a zero oczek mają na razie zawodnicy iNETKOXTV oraz Tricked.