Respawn.pl

Strona główna » Roszady w ekipie Arcade

Roszady w ekipie Arcade

Autor: Sergiusz Lelakowski

Po nieudanym występie w ramach rozgrywek owianych tytułem StarLadder CIS Minor, zawodnicy Arcade postanowili odsunąć od składu dwóch dotychczasowych członków ekipy. Okazali się nimi Pavel “hutji” Lashkov i Dmitriy “jR” Chervak. Zastąpią ich natomiast Anton “kibaken” Kolesnikov oraz Vadim “DavCost” Vasilyev.

Rosyjsko-ukraińska formacja podczas wspomnianego Minora nie zdołała nawet wyjść z grupy, odpadając już po dwóch pierwszych mapach, jakie przyszło jej rozegrać. Jako że nie tego spodziewali się tak sami reprezentanci Arcade, jak i ich fani, wśród chłopaków nastąpiły roszady. Dziwi tu fakt, że zakończono współpracę akurat z Chervakiem, tym bardziej, że na owym turnieju uzyskał najlepszy rating w całej drużynie. hutji faktycznie zagrał najsłabiej, ale nie jR. 22-letni Ukrainiec niejednokrotnie zdobywał najwięcej fragów. Dlaczego zatem to właśnie on opuszcza Arcade, skoro zupełnie nie godzi się to z podaną do wiadomości publicznej przyczyną zmian? Nie wiemy.

Odświeżone Arcade:
[flag ru]Dmitry “S0tF1k” Forostyanko[/flag][flag ru]Anton “kibaken” Kolesnikov[/flag][flag ua]Pavel “COLDYY1” Veklenko[/flag][flag ru]Vadim “DavCost” Vasilyev[/flag][flag ru]Nikolay “mir” Bityukov[/flag]

Pozytywny aspekt powziętych kroków wygląda tak, że DavCost i kibaken doskonale się znają, bowiem przed laty wspólnie zaczynali swoje lanowe przygody z Counter-Strike: Global Offensive na lokalnych, moskiewskich eventach. Obaj też występowali wcześniej pod szyldem Worst Players.