Respawn.pl

Strona główna » s1mple odchodzi z Team Liquid

s1mple odchodzi z Team Liquid

Autor: Sergiusz Lelakowski

Stało się. Bardzo uzdolniony zawodnik z Ukrainy, s1mple opuszcza Liquid. Ostatnim znanym powodem powrotu do domu były jego problemy z wizą. Gracz postanowił jednak zostać w domu na dłużej.

Po powrocie na Ukrainę, by załatwić sprawę z wizą s1mple podjął decyzję – zostaje w domu. Tęsknota za dziewczyną i rodzicami mocno odbijała się na jego relacjach z pozostałymi zawodnikami drużyny Liquid.

W czasie MLG Columbus 2016 s1mple był trzecim najlepiej ocenianym zawodnikiem turnieju, osiągając rating 1.16 po sześciu zagranych mapach i wyrównując go z Egor’em “flamie” Vasilyev’em z Na’vi oraz Nikolą “NiKo” Kovač’iem z mousesports.

Pewne jest, że s1mple nie porzuci kariery. Swojej byłej drużynie oświadczył, iż kontynuować będzie karierę w drużynie europejskiej. Może HellRaisers albo Flipsid3, skąd niedawno odszedł Bond1k?

W każdym razie, ukraiński zawodnik zostanie zastąpiony przez innego świetnego gracza, Eric’a “adreN” Hoag’a. Życzymy wszystkiego dobrego na drodze Ukraińca, to młody, wybitnie uzdolniony frager, który może jeszcze sporo namieszać na scenie CS:GO.