Respawn.pl

Strona główna » Seized rozwiązał problemy z wizą

Seized rozwiązał problemy z wizą

Autor: Sergiusz Lelakowski

Jakiś czas temu Denis ‘seized’ Kostin informował, że być może na jakiś czas będzie musiał opuścić scenę CS:GO, przez kłopoty – a jakże – z wizą. Wygląda na to, że problem został zażegnany.

Seized, zawodnik Natus Vincere miał kłopoty z otrzymaniem przepustki do USA i strefy Schengen. Problem był na tyle poważny, iż Denis był gotowy odpuścić miejsce w Na’vi na conajmniej dwa lata. Wtedy pojawiały się plotki, że zastąpi go S1mple, aktualnie grający dla Worst Players. Chociaż grający, to akurat za duże słowo, bo jak sami widzimy, za dużo okazji do gry z drużynami nawet przeciętnymi nie ma. A jak ma, to kończą się one raczej słabym wynikiem.

W każdym razie, Seized ogłosił na swoim profilu twitter, że otrzymał paszport i wizę do USA i Niemiec (chodzi po prostu o strefę Schengen), a do rozwiązania problemu przyczyniły się ekipy organizacji Virtus.pro i Na’vi.

To świetna wiadomość. Nie tylko dla Kostina, ale także dla zespołu Na’vi, które to w ostatnim czasie boryka się z “klątwą drugiego miejsca”. Formację zobaczymy w akcji w następnym tygodniu w rozgrywkach grupy E ELEAGUE. Panowie zmierzą się tam z drużynami mousesports, Flipsid3 i Echo Fox.