Respawn.pl

Strona główna » spaze na pokładzie Gambit Gaming

spaze na pokładzie Gambit Gaming

Autor: Sergiusz Lelakowski

Zawirowań na scenie CS:GO ciąg dalszy. Zaledwie wczoraj pojawiły się informacje o wydaleniu z Method formacji kantera, w której skład wchodził spaze, jak również o wyłączeniu wayLandera z Gambit Gaming, a dziś wiadomo już, że to właśnie Rosjanin wypełni powstałą w zespole dowodzonym przez hoocha lukę.

Redaktorzy oficjalnej strony klanowej sensacji ostatniego majora, jaką bez dwóch zdań stali się po niewiarygodnym zwycięstwie nad EnVyUs podczas MLG Columbus Dosia i spółka, potwierdzili przed momentem, że ekipa zdążyła znaleźć piątego zawodnika w miejsce Fina. Okazał się nim Ivan „spaze” Obrezhan, do wczoraj reprezentujący Method (Method bez zespołu CS:GO).

Komentarz Alexandra „beasta” Yakovleva:
„Spaze to jeden z najmłodszych i zarazem najlepszych rosyjskich zawodników Counter-Strike: Global Offensive. Jego styl gry pasuje do stylu reszty zespołu, więc wybór Ivana był wyborem raczej oczywistym. Cieszymy się, że przystał na naszą propozycję i z niecierpliwością czekamy na pierwsze wyniki.”

Gambit Gaming:
Dmitry „hooch” Bogdanov
Mikhail „Dosia” Stolyarov
Dauren „AdreN” Kystaubayev
Rustem „mou” Telepov
Ivan „spaze” Obrezhan
Alexandr „beast” Yakovlev (trener)

Najbliższym sprawdzianem w nowej drużynie będzie dla 18-latka czwartkowy mecz w ramach StarLadder i-League Invitational, gdzie o godzinie 21:00 w systemie BO3 Gambit zmierzy się z HellRaisers.