Respawn.pl

Strona główna » Team Kaliber zgarnia Without a Roof

Team Kaliber zgarnia Without a Roof

Autor: Sergiusz Lelakowski

Słynący ze swojej działalności na platformie Call of Duty, amerykański multigaming Team Kaliber, postanowił zainwestować w kolejną produkcję typu FPS (ang. first-person shooter). Najbardziej grywalny tytuł w tym gatunku, Counter-Strike: Global Offensive, w końcu dostatecznie przemówił do włodarzy TK, którzy tym samym zdecydowali się na kooperację z ekipą Without a Roof.

OCEAN i spółka, niegdyś członkowie organizacji Obey Alliance, w której to organizacji przestali być mile widziani po zakończeniu regularnego sezonu, a ten obfitował dla chłopaków w zaledwie 9-16 miejsce podczas kwalifikacji do DreamHack Austin i drugą lokatę w rozgrywkach ESEA Premier, przez pewien czas pozostawali bez domu. Aż do dzisiaj.

TK.csgo:
[flag ca]Kyle “OCEAN” O’Brien[/flag][flag ca]Cory “APE” Bate[/flag][flag ca]Terry “dsr” Ryu[/flag][flag us]Vincent “Brehze” Cayonte[/flag][flag us]Matthew “no_one” Congdon[/flag]

Możliwość reprezentowania wyżej wymienionych barw to dla kanadyjsko-amerykańskiej drużyny przełomowy etap w całej dotychczasowej karierze. Zawodnicy bez wątpienia mają świadomość tego, że muszą odpowiednio wykorzystać daną im szansę – kolejna może się szybko nie powtórzyć, szczególnie że nie jest to formacja najwyższych lotów.