Respawn.pl

Strona główna » Team Kinguin zagra z Epsilon

Team Kinguin zagra z Epsilon

Autor: Sergiusz Lelakowski

Polacy z Kinguin nie spoczywają na laurach i wezmą udział w kolejnym pojedynku. Dzisiaj na ich drodze staną Szwedzi z Epsilon.

To może być naprawdę ciekawe starcie z kilku powodów. Po pierwsze, są to już ćwierćfinały turnieju online Uprise Champions Cup, którego pula wynosi niemałe 40 000 $. Po drugie, jest to BO3, a więc obie formacje będą miały czas na dobry odczyt przeciwnika. I w końcu, po trzecie, Epsilon to doświadczona drużyna, mająca fantastycznych zawodników, jak Joakim ‘disco doplan’ Gidetun, który w jednym z meczów totalnie “kerował” swój team, osiągając w BO3 k-d na poziomie 109-59(!). Ostatecznie zespół przegrał, zabrakło wykończenia ze strony innych graczy.

Szwedom udało się wygrać z takimi formacjami jak Hellraisers czy Gambit. Ostatnio przegrali jednak z ALTERNATE aTTaX 1:2. Podobny mecz rozegrali Polacy z Kinguin, tutaj wyszli oni zwycięsko 2:0.

A to nie koniec ostatnich sukcesów naszych rodaków. Do nich można zaliczyć także 2:0 z LDLC, iNETKOXTV, a wcześniej, w ramach Starladder i-League Invitational – 2:1 w starciu z Na’vi. Oczywiście nie zawsze było tak kolorowo, bo w międzyczasie odpadli z turnieju, w którym byli faworytami. Przegrali tam z PRIDE 1:2.

Zapowiada się świetny i miejmy nadzieję wyrównany pojedynek. Nie ukrywamy, że jak zawsze kibicujemy Polakom, szczególnie, że w ostatnim czasie pokazują nam swoją całkiem niezłą formę.

Mecz obejrzycie na platformie Azubu klikając w ten link. Start – godzina 19:00.