Respawn.pl

Strona główna » Tempo Storm zagra w finałach CEVO Gfinity Season 9

Tempo Storm zagra w finałach CEVO Gfinity Season 9

Autor: Sergiusz Lelakowski

Brazylijska drużyna Tempo Storm otrzymała zaproszenie do LAN-owych finałów CEVO Gfinity Season 9, które odbędą się w przyszłym tygodniu w Londynie. Na tym turnieju zagra również m.in. Natus Vincere i Virtus.pro.

Do turnieju z pulą nagród wynoszącą 125 000 dolarów wcześniej zaproszenie otrzymała ukraińska formacja Natus Vincere, a teraz do listy uczestników dołączają Brazylijczycy z Tempo Storm. Na finałach CEVO nie zabraknie oczywiście zwycięzców poprzedniego sezonu, którzy przyjadą bronić tytułu – Virtus.pro.

Tempo Storm ma za sobą bardzo dobry początek roku. Z relatywnie nierozpoznawalnej drużyny stali się drugą najlepszą brazylijską ekipą zaraz po Luminosity Gaming i stale biorą udział w największych turniejach, takich jak IEM World Championship w Katowicach, MLG Columbus czy DreamHack Masters Malmö.

Finały CEVO Gfinity Season 9 odbędą się w Gfinity Arena w Londynie. 8 drużyn zagra w fazie grupowej, z której 4 awansują do półfinałów.

Aktualna lista uczestników CEVO Gfinity Season 9 – Finals:
[flag pl]Virtus.pro (zwycięzca sezonu 8)[/flag][flag ua]Natus Vincere (zaproszeni)[/flag][flag br]Tempo Storm (zaproszeni)[/flag][flag dk]Team Dignitas (EU Qual. #1)[/flag]TBD (EU Qual. #2)
[flag ca]OpTic Gaming (NA Qual. #1)[/flag]
TBD (NA Qual. #2)
TBD (NA Qual. #3)