Mateusz “TOAO” Zawistowski (ur. 7 października 1996) – jeden z najbardziej utytułowanych polskich graczy CS:GO, obecny zawodnik Illuminar Gaming. Były reprezentant m.in. Virtus.pro, AGO i Izako Boars.
OSIĄGNIĘCIA
Illuminar Gaming (2022 – teraz)
- 1. miejsce – Finały Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej 2022
- 3/4. miejsce – 6. sezon European Development Championship
PACT (2022)
- 2. miejsce – ROG Masters East EMEA 2022 Poland
- 2. miejsce – Esport Tour 2022 Series 1
Izako Boars (2019 – 2021)
- 3/4. miejsce – Dywizja Mistrzowska Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2021
- 3/4. miejsce – Malta Vibes Knockout Series 1
- 1. miejsce – Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej 2021
- 3. miejsce – 9. sezon Grupy Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej
- 1. miejsce – ESPORTNOW Cup
- 3/4. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2021
- 1. miejsce – 36. sezon ESEA Advanced Europe
- 3/4. miejsce – Esport Tour Pro Winter 2020
- 3/4. miejsce – 8. sezon Grupy Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej
- 1. miejsce – 1. sezon Polish Esport Cup Fall 2020
- 1. miejsce – Esport Tour Autumn 2020
- 3/4. miejsce – Eden Arena Malta Vibes 7
- 2. miejsce – 7. sezon Grupy Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej
- 3. miejsce – 1. sezon Alienware Game Arena
- 1. miejsce – 1. sezon Alienware Game Arena Split 3
AGO (2017 – 2018)
- 2. miejsce – ESL Pro European Championship 2018
- 3/4. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Lato 2018
- 3/4. miejsce – Games Clash Masters 2018
- 2. miejsce – GG.BET Summer Europe & CIS
- 3/4. miejsce – DreamHack Open Montreal 2018
- 1. miejsce – 1. sezon OGA Counter PIT
- 2. miejsce – 3. sezon Polskiej Ligi Esportowej
- 1. miejsce – Fusion.bet Masters
- 1. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2018
- 1/2. miejsce – Relegacje EU do 7. sezonu ESL Pro League
- 3/4. miejsce – Qi Invitational
- 3. miejsce – StarLadder Invitational Chongqing 2018
- 5/8. miejsce – World Electronic Sports Games 2018
- 1. miejsce – Superpuchar ESL Mistrzostw Polski
- 1. miejsce – Play2Live Cryptomasters
- 2. miejsce – Farmskins Championship 2
- 1. miejsce – 26. sezon ESEA Global Challenge
- 1. miejsce – Europejskie finały 26. sezonu ESEA Premier
- 1. miejsce – Mother Russia 2
- 3. miejsce – 2. sezon Polskiej Ligi Esportowej
- 1. miejsce – Nations Elite Esports Cup
- 1. miejsce – 2. sezon Skinhub Championship
- 2. miejsce – China Top 2017 Shenzhen
- 1/2. miejsce – 26. sezon ESEA Premier Europe
- 4. miejsce – Europe Minor Boston 2018
- 1. miejsce – SkinCoin Invitational
- 2. miejsce – NGC Masters 2017
- 2. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Lato 2017
- 1. miejsce – NVIDIA Challenge 2017
- 2. miejsce – 1. sezon Polskiej Ligi Esportowej
INETKOXTV (2015 – 2017)
- 1. miejsce – StarLadder ProSeries XVII
- 3. miejsce – Let’s Play Częstochowa 2017
- 1. miejsce – Good Game eSport Challenge
- 2. miejsce – 3. sezon Fantasyexpo Challenge
- 3. miejsce – NVIDIA Challenge 2016
- 3/4. miejsce – GeForce Cup 2016
- 3. miejsce – Let’s Play Częstochowa 2016
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2022
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | Finały Dywizji Mistrzowskiej PLE | |
3/4. miejsce | 6. sezon European Development Championship | |
2. miejsce | ROG Masters East EMEA 2022 Poland | |
2. miejsce | Esport Tour 2022 Series 1 |
2021
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3/4. miejsce | Dywizja Mistrzowska PLE Jesień 2021 | |
3/4. miejsce | Malta Vibes Knockout Series 1 | |
1. miejsce | Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej 2022 | |
3. miejsce | 9. sezon Grupy Mistrzowskiej PLE | |
1. miejsce | ESPORTNOW Cup | |
3/4. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2021 | |
1. miejsce | 36. sezon ESEA Advanced Europe |
2020
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3/4. miejsce | Esport Tour Pro Winter 2020 | |
3/4. miejsce | 8. sezon Grupy Mistrzowskiej PLE | |
1. miejsce | 1. sezon Polish Esport Cup Fall 2020 | |
1. miejsce | Esport Tour Pro Autumn 2020 | |
3/4.miejsce | Eden Arena Malta Vibes 7 |
2019
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | Finały 7. sezonu Grupy Mistrzowskiej PLE | |
3. miejsce | 1. sezon Alienware Game Arena | |
1. miejsce | 1. sezon Alienware Game Arena Split 3 |
2018
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | ESL Pro European Championship 2018 | |
3/4. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Lato 2018 | |
3/4. miejsce | Games Clash Masters 2018 | |
2. miejsce | GG.BET Summer Europe & CIS | |
3/4. miejsce | DreamHack Open Montreal 2018 | |
1. miejsce | 1. sezon OGA Counter PIT | |
2. miejsce | 3. sezon Polskiej Ligi Esportowej | |
1. miejsce | Fusion.bet Masters | |
1. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2018 | |
1/2. miejsce | Relegacje EU do 7. sezonu ESL Pro League | |
3/4. miejsce | Qi Invitational | |
3. miejsce | StarLadder Invitational Chongqing 2018 | |
5/8. miejsce | World Electronic Sports Games 2017 | |
1. miejsce | Superpuchar ESL Mistrzostw Polski | |
1. miejsce | Play2Live Cryptomasters | |
2. miejsce | Farmskins Championship 2 | |
1. miejsce | 26. sezon ESEA Global Challenge | |
1. miejsce | Europejskie finały 26. sezonu ESEA Premier |
2017
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | Mother Russia 2 | |
3. miejsce | 2. sezon Polskiej Ligi Esportowej | |
1. miejsce | Nations Elite Esports Cup | |
1. miejsce | 2. sezon Skinhub Championship | |
2. miejsce | China Top 2017 Shenzhen | |
1/2. miejsce | 26. sezon ESEA Premier Europe | |
4. miejsce | Europe Minor Boston 2018 | |
1. miejsce | SkinCoin Invitational | |
2. miejsce | NGC Masters 2017 | |
2. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Lato 2017 | |
1. miejsce | NVIDIA Challenge 2017 | |
2. miejsce | 1. sezon Polskiej Ligi Esportowej | |
1. miejsce | StarLadder ProSeries XVII | |
3. miejsce | Let’s Play Częstochowa 2017 |
2016
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | Good Game eSport Challenge | |
2. miejsce | 3. sezon Fantasyexpo Challenge | |
3. miejsce | NVIDIA Challenge 2016 | |
3/4. miejsce | GeForce Cup 2016 | |
3. miejsce | Let’s Play Częstochowa 2016 |