Respawn.pl

Strona główna » VG.CyberZen: LOVEYY za uki'ego

VG.CyberZen: LOVEYY za uki'ego

Autor: Sergiusz Lelakowski

Jeden z dotychczasowych reprezentantów chińskiego VG.CyberZen, ZhiHong “uki” Liu, opuścił szeregi formacji, w związku z czym grać będzie w niej teraz nowy zawodnik, KunHua “LOVEYY” Bai.

Do roszad w zespole VG.CyberZen doszło po kilku tygodniach od nieudanego występu, jaki Savage i spółka zanotowali podczas PGL KeSPA Asia Minor, kiedy to zmuszeni byli uznać wyższość swoich rodaków z TyLoo. Jak się jednak okazało, decyzja o zakończeniu współpracy z 21-latkiem podyktowana była nie ową porażką, a sprawami osobistymi, które w spokoju pozałatwiać ma zamiar uki.

Jego miejsce zajął szukający od jakiegoś czasu stałej ekipy LOVEYY. Chłopaki zdążyli już nawet zająć drugie miejsce w play-offach rozgrywek owianych tytułem H-Cup Season 1, jakie odbyły się dwa dni temu w Szanghaju, gdzie po raz kolejny górowało TyLoo, uchodzące obecnie za najlepszą azjatycką drużynę Counter-Strike: Global Offensive.

Obecny line-up:
[flag cn]Bin “Savage” Liu[/flag][flag cn]BingYuan “tb” Li[/flag][flag cn]Zhuo “advent” Liang[/flag][flag cn]WeiJie “zhokiNg” Zhong[/flag][flag cn]KunHua “LOVEYY” Bai[/flag]