Respawn.pl

Strona główna » Znamy wszystkich uczestników PGL KeSPA Asia Minor

Znamy wszystkich uczestników PGL KeSPA Asia Minor

Autor: Sergiusz Lelakowski

Wczoraj wieczorem zostały wyłonione dwie ostatnie drużyny które wezmą udział w PGL KeSPA Asia Minor. W Koreańskich kwalifikacjach najlepsi okazali się gracze MVP project oraz m0nster.

Azjatycki Minor z pulą nagród 50 000 dolarów odbędzie się na początku maja w Nexon eSports Areana w Seulu. Zawodnicy oprócz walki o nagrodę pieniężną będą rywalizować o 2 sloty na kwalifikacje offline do majora ESL One Cologne.

W Asia Minor weźmie udział 8 drużyn, 2 z nich otrzymały bezpośrednie zaproszenia a pozostałe uzyskały awans z czterech regionalnych kwalifikacji. Turniej rozpocznie się w stolicy Korei Południowej 5 maja i potrwa 4 dni. Wśród drużyn biorących udział w rozgrywkach znalazło się między innymi chińskie TyLoo które ostatnio pokazało się europejskim widzom z dobrej strony pokonując w fazie grupowej DreamHack Malmö Liquid Gaming oraz Luminosity Gaming.

Pełna lista uczestników:

[flag cn]VG.CyberZen[/flag][flag cn]TyLoo[/flag][flag ae]Risky[/flag][flag au]Immunity[/flag][flag mn]TheMongolz (zaproszeni)[/flag][flag au]Renegades (zaproszeni)[/flag][flag kr]MVP project[/flag][flag kr]m0nster[/flag]

Podział nagród:

1. 30,000 dolarów + slot na ESL One Cologne 2016 Offline Qualifier
2. 15,000 dolarów + slot na ESL One Cologne 2016 Offline Qualifier
3-4. 2,500 dolarów