Patryk “Sidney” Korab (ur. 9 czerwca 1998) – polski profesjonalny gracz CS:GO, obecny szkoleniowiec AGO. Były reprezentant m.in. PACT oraz Illuminar Gaming.
REPREZENTOWANE DRUŻYNY
- AGO Esports (04.04.2023 – teraz)
- Ungentium Esports (13.07.2021 – 02.02.2023)
- Illuminar Gaming (11.02.2021 – 01.05.2021)
- AGO NEST (24.04.2020 – 09.01.2021)
- AGO (19.08.2019 – 24.04.2020)
- PACT (24.01.2019 – 11.08.2019)
- Illuminar Gaming (16.02.2018 – 06.09.2018)
- tomorrow.gg (06.11.2017 – 15.02.2018)
- Pompa Team (18.02.2017 – 08.08.2017)
OSIĄGNIĘCIA
Ungentium Esports (2021 – 2023)
- 2. miejsce – Finały Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej 2022
- 3. miejsce – 41. sezon ESEA Advanced Europe
- 3/4. miejsce – Fantasyexpo EU Champions Spring 2022
- 2. miejsce – Gdańsk Games 2021
- 2. miejsce – Pierwiastek X Kooperacja
- 1. miejsce – Dywizja Profesjonalna Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2021
Illuminar Gaming (2021)
- 1. miejsce – 9. sezon Grupy Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej
AGO (2019 – 2020)
- 1. miejsce – 3. sezon Polish Esport Cup Fall 2020
- 1/2. miejsce – 33. sezon ESEA Premier Europe
- 1. miejsce – 5. sezon OGA Counter PIT
- 1. miejsce – 5. sezon LOOT.BET
- 2. miejsce – WESG 2019 East Europe
- 2. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2019
PACT (2019)
- 1. miejsce – 31. sezon ESEA Advanced Europe
- 3/4. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019
- 1. miejsce – Lantrek 2019
MIKSTURA (2018)
- 2. miejsce – 4. sezon Grupy Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej
Illuminar Gaming (2018)
- 1. miejsce – Road to GG League Opole 2018 Stage 2
Pompa Team (2017)
- 3/4. miejsce – MSI Challenge 2017
- 1. miejsce – Good Game League 2017
- 3/4. miejsce – GameON Kielce 2017
- 3/4. miejsce – Good Game PACTit Challenge
- 1. miejsce – Let’s Play Częstochowa 2017
- 2. miejsce – 1. sezon Puchar Polski Cybersport
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2022
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | Finały Dywizji Mistrzowskiej PLE 2022 | |
3. miejsce | 41. sezon ESEA Advanced Europe | |
3/4. miejsce | Fantasyexpo EU Champions Spring 2022 |
2021
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | Gdańsk Games 2021 | |
2. miejsce | Pierwiastek X Kooperacja | |
1. miejsce | Dywizja Profesjonalna PLE Jesień 2021 | |
1. miejsce | 9. sezon Grupy Mistrzowskiej PLE |
2020
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | 3. sezon Polish Esport Cup Fall 2020 | |
1/2. miejsce | 33. sezon ESEA Premier Europe | |
1. miejsce | 5. sezon OGA Counter PIT |
2019
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | 5. sezon LOOT.BET | |
2. miejsce | WESG 2019 East Europe | |
2. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2019 | |
1. miejsce | 31. sezon ESEA Advanced Europe | |
3/4. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019 | |
1. miejsce | Lantrek 2019 |
2018
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | 4. sezon Grupy Mistrzowskiej PLE | |
1. miejsce | Road to GG League Opole 2018 Stage 2 |
2017
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
3/4. miejsce | MSI Challenge 2017 | |
1. miejsce | Good Game League 2017 | |
3/4. miejsce | GameON Kielce 2017 | |
3/4. miejsce | Good Game PACTit Challenge | |
1. miejsce | Let’s Play Częstochowa 2017 | |
2. miejsce | 1. sezon Puchar Polski Cybersport |