Respawn.pl

3 dni grania w CS:GO wystarczyło; Początkujący gracz zgarnął nóż warty nawet 200 000$.

Autor: Michał Maćkowski
Karambit blue gem w CS:GO

Do skrzynek w CS:GO trzeba mieć szczęście. Trzy dni grania w grę i decyzja o otwarciu skrzynek w grze, dały zarobić początkującemu dużą sumą pieniędzy!

Wiemy o tym, że skiny do CS:GO to dla wielu naprawdę niezły interes, a osoby, które mają nieco szczęścia, mogą trafić naprawdę drogie skórki, które następnie można spieniężyć. To jednak pewien gracz może mówić o niesamowitym szczęściu, szczególnie że swoją przygodę z tytułem od Valve dopiero zaczął.

Po trzech dniach grania w CS:GO trafił kosę wartą nawet 200 000$

18-latek może mówić o niesamowitym szczęściu, bowiem wielu graczy i kolekcjonerów próbuje zdobyć taki egzemplarz od dawna. Gracz przegrał w CS:GO około 34 godzin i postanowił otworzyć nieco skrzynek, które tak naprawdę dały mu nieźle zarobić. Wszystko bowiem przez zdobycie Karambita Case Hardened o patternie 387, czyli z dużą ilością koloru niebieskiego.

SKORZYSTAJ Z BONUSU 800 PLN: Obstawiaj ciekawe mecze CS:GO ze specjalnym bonusem wynoszącym nawet 800 w BetX!

OhnePixel, znany w środowisku streamer CS:GO porozmawiał ze szczęśliwcem. Posiadacz tego noża może sprzedać go kolekcjonerowi w okolicach 200 000 dolarów, bowiem karambit jest w wersji field-tested. Jeżeli szczęśliwiec trafiłby ten sam nóz, ale w wersji Factory New, już mógłbym określić się milionerem. To jednak znany streamer powiedział, że kupca z pewnością znajdzie na kwotę 150 000$.

Wydał część pieniędzy zarobionych w wojsku

Z 18-letnim graczem porozmawiano także na kanale GamerUpdate, gdzie szczęśliwiec opowiedział, jak do tego doszło. Jak możemy posłuchać w rozmowie, gracz zdecydował się otworzyć trochę skrzynek w CS:GO za pieniądze, które zarobił w wojsku. Teraz dzięki temu trafieniu, gracz bogatszy jest o około 200 000$, czyli około 800 000 złotych.