Respawn.pl

5 pomysłów na urządzenie gaming roomu

Autor: Partner serwisu

Zastanawiasz się jak urządzić gaming room i potrzebujesz inspiracji? Przedstawimy Ci 5 pomysłów na aranżację pokoju gracza w różnej kolorystyce i układzie.

Przestrzenie zostały zaprojektowane tak, abyś mógł w nich łączyć gry, hobby, naukę lub pracę oraz relaks. Aranżacje przygotowała marka PLAY YOUR space, która oferuje nie tylko biurka gamingowe, ale całe wyposażenie do gaming roomu.

  • Biały pokój gamingowy
  • Czerwony pokój gamingowy
  • Pokój gamingowy z roślinami i elementami w kolorze drewna
  • Pokój gamingowy z dużą ilością LED
  • Czarny pokój gamingowy w stylu loft

Biały pokój gamingowy

Pierwszym pomysłem na aranżację jest biały pokój gamingowy. Znalazło się tu stanowisko komputerowe wyposażone w funkcjonalne białe biurko ARCALIS926 z szufladami. Nie zabrakło regałów na gamingowe akcesoria oraz miejsca na przechowywanie odzieży, czy łożka na którym będziesz mógł się zrelaksować po długich rozgrywkach.

Czerwony pokój gamingowy

Jest to połączenie idealne dla fana konsolówek jak i tytułów na platformę PC. Szafka RTV, która została ulokowana na wprost wygodnego łóżka pozwoli Ci na rozgrywkę wprost z niego. Czarne biurko SUPERNOVA211 z wbudowanym podświetleniem LED nadaje pomieszczeniu dodatkowego charakteru, a gdy znudzi Ci się czerwień, wystarczy jedno kliknięcie na pilocie od sterowania paskiem LED.

s76le8avezhau5w if8t0fyyfsweX22

Pokój gamingowy z roślinami i elementami w kolorze drewna

Propozycja dla wielbicieli roślin i naturalnych kolorów. Jeżeli szukasz inspiracji na aranżację pokoju, w którym kolorystyka będzie bardziej stonowana, a stanowisko komputerowe posłuży też do pracy lub nauki, to jest to świetne dopasowanie.

vmtu14fts1f6bv4 2qy1u314tg21i7j

Pokój gamingowy z dużą ilością LED

Mowi się, że jak coś jest bez LED, to nie jest gamignowe ?. Poniżej przedstawiamy pomysł na aranżację pokoju z dużą ilością LED, wygodnym stanowiskiem komputerowym, miejscem na przechowywanie oraz łóżkiem na zasłużony odpoczynek.

3qn32Xr4giygyre hr80liks1l8r3rr bgf01e9dfp32th9

Czarny pokój gamingowy w stylu loft

Inspiracja idealna dla wielbicieli dark theme. Czerń połączona z meblami w kolorze drewna nada pomieszczeniu oryginalnego charakteru przy zachowaniu czystego minimalizmu. Loftowy styl wpasuje się w gusta fanów nowoczesności jak i klasyki.

r3y4iX3h403eqcw

Te i więcej aranżacji znajdziesz na stronie pyspace.pl – zachęcamy do odwiedzenia strony oraz czerpania pomysłów z inspiracji.