Respawn.pl

Strona główna » 500 godzin – tyle podobno będziemy potrzebować, aby w pełni ukończyć Dying Light 2

500 godzin – tyle podobno będziemy potrzebować, aby w pełni ukończyć Dying Light 2

Autor: Michał Maćkowski
Dying Light 2

Techland, czyli twórca Dying Light 2 ogłosił ciekawą informację. Podobno, aby ukończyć grę na 100% w świecie opanowanym przez zombie i nie tylko będziemy potrzebowali 500 godzin. 

Do premiery Dying Light 2 coraz mniej czasu, a najgorętszy polski tytuł w tym roku dla graczy będzie dostępny od 4 lutego. Wielu sympatyków pierwszej części czeka i na pewno zainteresuje ich wiadomość prosto od twórców, którzy twierdzą, że aby przejść grę na 100%, będziemy musieli w świecie nowej produkcji od Techland spędzić aż 500 godzin.

500 godzin robi naprawdę spore wrażenie, jednak sama fabuła będzie trwać nieco krócej. Gracze, którzy będą chcieli skupić się na historii i zrobić wszystkie misje poboczne, będą mieli rozgrywki na około 70 godzin. To jednak dla osób, które liczą na sporą ilość zagadek i poszukiwań będzie to prawdziwy raj.

Dying Light 2 swoją oficjalną premierę będzie miał już 4 lutego. Wtedy gra trafi PC, konsole PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Cena aktualna gry na PC to około 180 złotych.