Respawn.pl

9INE awansuje do półfinału trzeciego sezonu CCT South Europe; Dobry dzień dla AGO, Let us cook i PALOMA

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Za nami kolejny dzień z polskimi drużynami CS:GO. Start dobrego tygodnia zaliczyli: 9INE, AGO, Let us cook oraz PALOMA. Niestety dnia do udanych nie mogą zaliczyć reprezentanci Honoris. 

Polskie drużyny nie mają nawet chwili na wytchnienie, bowiem trwa wiele turniejów internetowych. Dzisiaj w akcji mogliśmy oglądać aż pięć polskich drużyn, które w zdecydowanej większości nie zawiodły. Na pewno wyróżnić trzeba ponownie graczy 9INE, którzy zameldowali się w półfinale rozgrywek.

9INE gra dalej, Honoris odpada

Honoris i 9INE walczyły dzisiaj w ćwierćfinałach trzeciego sezonu CCT South Europe. Niestety nie udało się Polakom zaliczyć idealnego dnia w tym turnieju, bo Honoris przegrało z Bad News Eagles już po dwóch mapach. Nieco lepiej spisali się gracze 9INE, którzy pewnie pokonali ALTERNATE aTTaX i zameldowali się w półfinale rozgrywek.

Let us cook eliminuje Endpoint, AGO przed szansą na awans do internetowego turnieju

Bardzo dobry dzień zaliczyli także gracze Let us cook oraz AGO. Ekipie Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego udało się utrzymać w czwartym sezonie CCT North Europe po dość niespodziewanej wygranej z Endpoint, czyli drużyną Miłosza “mhL”  Knasiaka. Natomiast jastrzębie w kwalifikacjach do CCT West Europe Series awansowały już do fazy pucharowej i dzieli je tylko jedno zwycięstwo od zagrania w głównym turnieju.

PALOMA w finale EDC

Po opuszczeniu organizacji Permitta, ekipa Mariusza “casey” Jarząba powróciła do nazwy PALOMA i ponownie szokuje w internetowych rozgrywkach. Tym razem polska formacja pokonała akademie MOUZ na dwóch mapach i zapewniła sobie grę w finale szóstego sezonu European Pro League.