Respawn.pl

9INE AWANSUJE NA RMR Z BILANSEM 3:0!

Autor: Maks Bartosik
9INE

Przed chwilą zakończył się mecz pomiędzy 9INE i Into The Breach, którego zwycięzca awansował na RMR. Lepsi okazali się Polacy, którzy wygrali 2:1 i zapewnili sobie awans na ostatni etap walki o majora!

W meczu drużyn z bilansem 2:0 9INE trafiło na Into The Breach, w którego składzie znajduje się Karol “Rallen” Rodowicz. Pewne więc było, że awans wywalczy przynajmniej jeden Polak, ale fani polskiej sceny trzymali kciuki żeby to jednak była cała piątka. Tak się na szczęście stało i po niezwykle emocjonującym meczu 9INE zapewniło sobie awans na turniej RMR.

Spotkanie rozpoczęło się na Vertigo, które było wyborem ITB. Tę mapę zgarnęli jednak podopieczni Nawrota, którzy wygrali 16:10. Drugą mapą, był Anubis, wybrany przez polską formację. Tam jednak lepsi okazali się zawodnicy Into The Breach, którzy wygrali 16:10 i wszystko miało rozstrzygnąć się na trzeciej mapie.

A tą był Ancient. Spotkanie od samego początku było niezwykle wyrównane i do samego końca nie było wiadomo, kto wyjdzie górą z tego pojedynku. Gracze 9INE jak to mają w zwyczaju musieli sprawdzić wytrzymałość serc swoich kibiców i po niesamowicie emocjonującej końcówce zdołali wyrwać Ancienta, wygrywając 16:12.

Polacy dzięki wygranej nad Into The Breach awansowali na turniej RMR z bilansem 3:0. Taki sam bilans zanotowali także zawodnicy G2, którzy wcześniej pokonali Tricked 2:0. Przed chwilą awans bez porażki zapewnili sobie także podopieczni Kubena z Apeks.