Respawn.pl

9INE gra o życie, Dycha o play-offy, NEO debiutuje w FaZe – pora na drugi dzień IEM Cologne 2023!

Autor: Maks Bartosik
hades 9ine

Już za niecałą godzinę rozpocznie się drugi dzień fazy grupowej IEM Cologne 2023. Dzisiaj 9INE podejmie Cloud9 w meczu o pozostanie w turnieju!

Pierwszy dzień fazy grupowej IEM Cologne 2023 przyniósł nam naprawdę wiele emocji, więc liczymy na to, że drugi przynajmniej mu dorówna. A szansa na to jest spora, bowiem dzisiaj w akcji nie tylko 9INE, ale też ENCE z Dychą w składzie, OG z F1ku, Monte z Krasnalem czy w końcu debiut FaZe z NEO jako trenerem. Jedno jest pewne – będzie się działo!

9INE gra o życie!

I już na sam start czeka nas najważniejszy z naszego punktu widzenia mecz. O 12:30 9INE podejmie rosyjskie Cloud9 w meczu o pozostanie w Kolonii. Polacy byli wczoraj o krok od pokonania ENCE, jednak finalnie to Dycha i spółka wyszli górą z tego starcia. Z kolei Cloud9 grające bez Ax1le’a przegrało wczoraj z Fnatic i dzisiaj jedna z tych drużyn pożegna się już z IEM Cologne 2023.

SKORZYSTAJ Z BONUSU 800 PLN: Obstawiaj mecze CS:GO na IEM Cologne 2023 ze specjalnym bonusem wynoszącym nawet 800 w BetX!

Równocześnie w drugim meczu Vitality podejmie OG z F1ku w składzie. Dla obu formacji będzie to dopiero pierwszy mecz w fazie grupowej IEM Cologne 2023, a dla “Szerszeni” w ogóle pierwszy w Kolonii.

Dycha z awansem już dzisiaj?

Kolejne mecze rozpoczną się już o 16:00. Wtedy Dycha i spółka z ENCE zagrają przeciwko Fnatic w meczu o awans do fazy play-off turnieju. W tym samym czasie czeka nas także debiut NEO w roli szkoleniowca FaZe. Europejska formacja rozpocznie zmagania w Kolonii od meczu z Ninjas In Pyjamas.

I na koniec dnia czekają nas równie interesujące spotkania. Krasnal i spółka podejmą Heroic w meczu drużyn które wczoraj wygrały swoje mecze, a TheMongolz zmierzy się z GamerLegion – stawką tego meczu będzie pozostanie w Kolonii. Oba spotkania zaplanowane są na 19:30.

Harmonogram drugiego dnia fazy grupowej IEM Cologne 2023:

  • 12:30 9INE – CLOUD9
  • 12:30 Vitality – OG
  • 16:00 ENCE – Fnatic
  • 16:00 FaZe – Ninjas In Pyjamas
  • 19:30 Monte – Heroic
  • 19:30 TheMongolz – GamerLegion

Wybrane spotkania z Intel Extreme Masters Cologne 2023 wraz z polskim komentarzem będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale ESL Polska na Twitchu.