Respawn.pl

9INE i inni rozpoczynają walkę o IEM Sydney

Autor: Michał Maćkowski
hades, 9INE

Już dzisiaj startuję zamknięte kwalifikacje do IEM Sydney, kolejnego dużego turnieju ze stajni ESL .W grze o wyjazd do Australii zobaczymy polski zespół 9INE oraz trzech Polaków w zagranicznych formacjach. 

9INE zaczyna grę o IEM Sydney

Dzisiejszy dzień będzie pełen emocji dla fanów CS:GO. Wszystko bowiem przez rozpoczynające się zamknięte eliminacje do IEM Sydney, gdzie zobaczymy osiem drużyn, w tym 9INE oraz trzy inne międzynarodowe ekipy, w których grają zawodnicy znad Wisły. Oprócz dziewiątek na serwerze zameldują się między innymi OG, Apeks czy Victory Zigzag.

Wszystkie spotkania w zamkniętych eliminacjach rozpoczną się o tej samej porze – 15:30 i rozgrywane będą w systemie BO3. Oczywiście najbardziej interesować polskich kibiców będzie spotkanie 9INE, które zmierzy się z Victory Zigzag. Dziewiątki staną naprzeciw międzynarodowej formacji, w której gra były zawodnik między innymi AGO – Dominik “Gruby” Świderski. Zespół Polaka awansował do tego miejsca z pierwszych otwartych eliminacji i oprócz Dominika w składzie oglądać możemy: mertz, bubble, mupzG i propleh.

Apeks i OG także w grze o IEM Sydney

Na innych serwerach o wyjazd do Australii będą walczyć kolejni Polacy. OG w składzie z Maciejem “F1KU” Miklasem na start eliminacji zmierzy się z rosyjskim BetBoom. Natomiast podopieczni Jakuba “kubena” Gurczyńskiego stoczą walkę ze szwedzką niespodzianką, czyli formacją knasigT.

Harmonogram  spotkań na dziś w ramach zamkniętych eliminacji IEM Sydney

  • 9INE vs Victory Zigzag – 15:30 (Transmisja)
  • Apeks vs knasigT – 15:30 (Transmisja)
  • BetBoom vs OG – 15:30 (Transmisja)
  • Ninjas in Pyjamas vs 1WIN – 15:30 (Transmisja)
  • Mecz zwycięzców Apeks/knasigT vs BetBoom/OG – 20:00
  • Mecz przegranych Apeks/knasigT vs BetBoom/OG – 20:00
  • Mecz zwycięzców 9INE/Victory Zigzag vs Ninjas in Pyjamas/1WIN- 20:00
  • Mecz przegranych 9INE/Victory Zigzag vs Ninjas in Pyjamas/1WIN- 20:00

Zamknięte eliminacje do IEM Sydney potrwają od dzisiaj (23 sierpnia) do 25 sierpnia. W akcji łącznie zobaczymy osiem zespołów, które powalczą o dwa miejsca na turnieju w Australii, w którym pula nagród wyniesie 250 000$. Na ten moment do rozgrywek zaproszeni zostali: Vitality, ENCE, G2, FaZe, GamerLegion, Cloud9, Natus Vincere, MOUZ, Monte, fnatic oraz Grayhound.