Respawn.pl

9INE JEDNĄ NOGĄ NA MAJORZE!

Autor: Filip Woszczek

Polska formacja dała dziś z siebie wszystko, zgarniając dwie wygrane po wyczerpujących spotkaniach. Do ukończenia misji potrzebna była dogrywka, w której BIG nie miało żadnych szans. 9INE jest teraz jedną wygraną od awansu na BLAST.tv Major Paris 2023.

Pistoletówka trafiła na konto BIG, a wszystko za sprawą Johannesa “tabseNa” Wodarza, który zdołał poradzić sobie w sytuacji 1 na 2 i rozbroił bombę. Polacy nie czekali chwili dłużej, zdecydowanie atakując niemiecki zespół w rundzie kolejnej, co dało remis. Pomimo przechylenia szali na stronę 9INE, BIG konsekwentnie zdobywało rundy, szybko obejmując prowadzenie, natomiast wynik w przerwie wynosił 9 do 6. Prawdziwa walka rozpoczęła się w drugiej połowie, gdy nie do końca było wiadomo, która z drużyn sięgnie po zwycięstwo. Po piętnasty punkt sięgnęła jako pierwsza ekipa BIG, ale nie oznaczało to końca tego pojedynku. W rundzie kolejnej Polacy triumfowali z samymi pistoletami i scoutem, co momentalnie podniosło zespół na duchu. Do rozstrzygnięcia pojedynku potrzebna była więc dogrywka, w której to 9INE sięgnęło po gładkie 4 rundy, nie pozostawiając żadnych wątpliwości, kto był w niej drużyną lepszą.

9INE9ine1915bbBIG
Mirage

Mathieu “ZywOo” Herbaut błyszczał już w pierwszej rundzie, wygrywając pistoletówkę niemal w pojedynkę. Pierwsza połowa rozgrywała się jednak bardziej pod dyktando Vitality. Pistoletówka wygrana przez ich rywali nie powstrzymała ekipy apEXa przed zdobywaniem rund bez większych problemów. Lekkie komplikacje pojawiły się tuż po zdobyciu punktu meczowego, gdy zespół Ninjas in Pyjamas zdobył jeszcze 4 rundy w obronie, natomiast dogrywka nie miała tutaj miejsca.

Vitalityvv1613niNinjas in Pyjamas
Vertigo

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.