Respawn.pl

9INE już nie ma, ale walka wciąż trwa; Dzisiaj poznamy wszystkich uczestników wiosennych finałów BLAST Premier

Autor: Michał Maćkowski
sh1ro, cloud9

Ostatni dzień zmagań w BLAST Premier Spring Showdown. W grze niestety nie zobaczymy już 9INE, jednak walka wciąż trwa. W grze pozostały po dwie drużyny w Europie i Ameryce. 

Wczorajszy dzień nie zakończył się pozytywnie dla polskich kibiców. 9INE niestety pożegnało się z BLAST Premier Spring Showdown, po porażce z BIG. Trzeba jednak przyznać, że spotkanie było bardzo wyrównane, a Polacy pokazali się z naprawdę dobrej strony przed nadchodzącymi innymi ważnymi turniejami. Natomiast dzisiaj poznamy już wszystkich uczestników finałów wiosennej edycji BLAST Premier.

Najpierw Europa zawalczy o finały BLAST Premier Spring 

Ostatni dzień BLAST Premier Spring Showdown wyłoni nam wreszcie wszystkich uczestników, którzy zagrają na finałach sezonu. W Europie czeka nas rywalizacja pomiędzy BIG, a Cloud9. Niemiecka formacja wygrała wczoraj po trzech wyrównanych mapach z 9INE. Natomiast rosyjsko-kazachstański zespół pokonał Ninjas in Pyjamas i aktualnie jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa.

Walka w Ameryce także na ostatniej prostej

Rywalizacja nie toczy się tylko w Europie, bo o jedno miejsca na finałach wiosennej edycji BLAST Premier walczą także zespoły z Ameryki we własnych eliminacjach. W grze pozostały już tylko dwa zespoły, których nie do końca spodziewaliśmy się w finale. Mowa o dwóch brazylijskich formacjach: paiN oraz Imperial. Pierwsza z nich wczoraj pokonała Liquid, natomiast ekipa Gabriela “Fallena” Toledo wyeliminowało EG Black.

Harmonogram spotkań na dziś

  • Cloud9 vs BIG – 19:30 (BO3)
  • paiN vs Imperial – 21:30 (BO3)

Wszystkie spotkania możecie oglądać z polskim komentarzem na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego.