Respawn.pl

9INE KONTRA ASTRALIS; ILLUMINAR PRZECIWKO FORZE – Niedziela z polskimi drużynami CS:GO!

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Niedziela z CS:GO nie tylko pięknie zapowiada się na IEM Katowice. W akcji w międzynarodowych internetowych turniejach zobaczymy łącznie trzy zespoły, jednak najciekawiej zapowiada się starcie 9INE z Astralis!

Niedziela fantastycznie zapowiada się dla polskich kibiców CS:GO, których czeka ogrom emocji, nie tylko związanych z IEM Katowice 2023. W ćwierćfinałach trzeciego sezonu CCT North Europe oglądać możemy dwa polskie zespoły, których czeka naprawdę niełatwe wyzwania.

Illuminar vs forZe na niedzielną rozgrzewkę

Jako pierwsi w niedzielne południe na serwerze zameldują się gracze Illuminar, którzy wczoraj wyeliminowali bezpośrednio zaproszonych do play-offów reprezentantów Evil Geniuses. Dzisiaj przed Polakami także niełatwe wyzwanie, bo po drugiej stronie mapy staną reprezentanci forZe. Rosjanie wczoraj po trzech mapach wyeliminowali GamerLegion w składzie z KamilemsiuhySzkaradkiem.

9INE kontra Astralis dzisiejszym hitem internetowych rozgrywek CS:GO!

Takiego spotkania nie można po prostu przegapić. 9INE, które jest w fantastycznej formie, czeka dzisiaj jedno z najtrudniejszych wyzwań ostatnich miesięcy. Ekipa Wiktora “mynio” Kruka po awansie do zamkniętych eliminacji IEM Brazil i wyeliminowaniu wczoraj 9Z czeka starcie z gigantem, jakim jest Astralis. Wiadomo, że duńska ekipa to nie ta sama, co wygrywała najważniejsze turnieje na świecie, ale wciąż to jedna z bardzo dobrych drużyn. Duńczycy wczoraj pokonali po trzech mapach EYEBALLERS i dzisiaj czeka ich starcie właśnie z 9INE.

Na koniec dnia na serwerze zameldują się jeszcze gracze Ungentium, którzy po rozegraniu ostatnich turniejów pożegnają się z organizacją i najprawdopodobniej rozejdą się w swoje strony. Polacy w meczu o utrzymanie w kwalifikacjach do siódmego sezonu EDC zmierzą się z fińskim JANO.

Harmonogram dzisiejszych spotkań polskich drużyn